Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40
(067) 495-70-40

Аварійні відключення

Районий підрозділВідключенняВключенняНаселені пункти, вулиці
Броварський30.06.2020 15:0830.06.2020 18:30Княжичі: 3 Лінія, 5 Лінія, Абрикосова, Будівельників, Гагаріна, Глибока, Гороб'я, Гузара, Дачна, Залозного, Залозного пров., Затишна, Зелена, Кагатна, Київська, Київський, Княжа, Княжий пров., Корольова, Кутузова, Кутузова пров., Кільцева, Лесі Українки, Лисенка, Лісна, М.Логунова, Майська, Максименка, Марії Лагунової, Мирна, Нова, Озерна, Осинкова, Польова, Поповича, Преображенська, Райдужна, СТ "Ялинка", Садова, Свободи, Слави, Соборності, Стогнія, Стогнія пров., Травнева, Чорновола, Шкільна, Щаслива, Ювілейна, Ялинкова, Ясна, Ясний
Требухів: Щаслива
Зазим'є: Мельника
Бровари: Гордієнка Костя, Короленка, М.Лагунової, Металургів, Окружна
Шевченкове: Київська, Космонавтів, Теплична
Соболівка: Воїнів Інтернаціоналістів
К.-Святошинський30.06.2020 14:4130.06.2020 17:51Петрушки: Гагаріна, Гагаріна пров., Газовиків, Лісна, Миру, Озерна, Озерний, Патріотів, Петрушківська, Поле, Польова, СТ "Юрист", СТ «Святошино», Садова, Центральна, Шевченка
Шпитьки: Аеродромна, Ватутіна, Весняна, Волошкова, Гагаріна, Галицька, Гоголя, Горького пров., Джерельна, Котовського пров., Леніна, Лермонтова, Лугова, Механізаторів, Незалежності, Окружна, Паркова, Покровська, Північна, Садова, Смолянська, Фрунзе, Центральна, Шевченка, Шмідта, Щорса
Вишневе: Промислова
Капітанівка: Соборна
Неграші: Шевченка
Круглик: Вітянська
Горбовичі: Боброва стежка
Бобриця: Шевченка
Дмитрівка: Незалежності
Броварський30.06.2020 11:2530.06.2020 21:49Бровари: Лісова, Мейса Джеймса, Павлова
Калинівка: Ігорева, Чернігівська
Пухівка
Рожівка: І. Франка, Б.Хмельницького, Броварська, Г.Чорнобиля, Грушевського, Залізнична, Каштанова, Київська, Княгині Ольги, О.Довженка, Польова, Прорізний, Слави, Стуса, Шевченка, Щаслива, Я. Мудрого
Велика Димерка
Перемога: Березнева, Броварський, Гайдамацька, Грушевського, Зелена, Зелений, Корольова, Садова, Травнева, Франка, Яблунева, Яблуневий
Зазим'є: Богуна
Іванківський30.06.2020 10:1330.06.2020 12:00Залішани: Садова
Красятичі: Воздвиженська
Вересня: Зарічна, Пісчана, Центральна
Вовчків: Миру, Травнева, Яблунева
Стовпне: Березова, Каштанова
Шкнева: Гагаріна, Молодіжна
П.-Хмельницький30.06.2020 09:1530.06.2020 10:40Чирське: Київська, Набережна, Покровська, Підгірна
Гайшин: Вишнева, Гайова, Завірська, Космонавтів, Лугова, Миру, Мічуріна, Набережна, Переяслівська, Покровська, Польова, Садова, Святкова, Сонячна, Стаднійчука, Шевченка
Переяслав-Хмельницький: Новокиївське Шосе
Ірпінський30.06.2020 02:2730.06.2020 03:38Гостомель: 10-й пров., 11-й пров., 12-й пров., 13-й пров., 14-й пров., 2-й провулок, 3-й провулок, 4-й пров., Ірпінська, Дачна, Київська, Кулішова, Л.Українки, Лісництво, Незалежності, Окружна, Проїзд 9, Річна, Річний, Садова, Сосновий, Степова, Українська, Чумацький шлях, Шкільна, Шкільний, Щорса, Яснополянська, траса Київ-Ковель
Горенка: Дачна, Лісова, Мічуріна, Мічуріна пров., Папулова, Папулова пров., Польова, Пушкіна, Радгоспна, Раменська, Садова
Буча: Героїв Крут
Ірпінь: Ділянка автодороги Київ-Ковель-Ягодин км 22+900-24+100
Вишгородський29.06.2020 14:5129.06.2020 16:21Лебедівка
Ясногородка: Лісова, Польова, СТ "Метро", СТ "Слава", СТ "Ясногородка-2", Садова, Яржина
Рови: Абрикосова, Дніпровська, Леніна, Лісна, Рови, СТ "Місячна галявина", Шевченка, Шевченка пров.
Федорівка: Будівників, Казанська, Леніна, Радгоспна
Осещина: СТ "Верстатобудівник-2"
Бориспільський29.06.2020 11:0029.06.2020 12:50Бориспіль: Євгена Коновальця, Ватутіна, Володимира Момота, Військове містечко, Старокиївська
Бориспільський29.06.2020 08:1429.06.2020 09:28Глибоке: Ватутіна, Весняна, Виноградна, Вишнева, Вишневий пров., Гагаріна, Гагаріна пров., Гайова, Героїв, Грушевського, Довженка, Журавлина, Калинова, Калиновий пров., Квітнева, Квітневий, Леніна, Молодіжна, Мічуріна, Нова, Озерна, Окружна, Паркова, Перемоги, Перемоги пров., Польова, Польовий, Садова, Суворова, Фестивальна, Центральна, Шевченка, Шевченка пров., Ясенева
Гнідин: Польова
Баришівський29.06.2020 06:1829.06.2020 09:43Баришівка: Ватутіна, Героїв Чорнобиля, Красилівка, Красилівська, Медова, Новоселів, Одеська, Селищанська, Соборна, Сосюри, Черняховського
Пасічна: Благодатна, Бузковий пров., Зарічна, Зарічний, Квітуча, Лебединська, Лісна, Мальовнича, Масив Новоселів, Механізаторів, Нектарна, Поліська, Пузикова, Світанкова, Селищанська, Сонячна, Сосюра, Степовий, Суворова, Сумська, Тичини, Черняхівська, Чкалова, Шосткінська, Щастя
Швачиха: Білозірська, Зоряна
Борщів: Грушевського
Селичівка: Лесі Українки
Вишгородський29.06.2020 01:5029.06.2020 12:41Новосілки: БВ "Арсеналець на Десні", БВ "Зелений бір", БВ "Транссигнал", Деснянська, Київська, Лучиста, Лісова, Оболонська, Ост-Вест-Експрес, Польова, Райдужна, СТ "Ветеран", СТ "Електрик", СТ "Наука", СТ "Урожай-2", СТ «Зелений самшит», Урочище "Плитила-10", Урочище «Плитила», Урочище «Резерв» №3, Урочище «Селище», Урочище «Чаплище», Центральна
Старі Петрівці: Леніна, Польова
Хотянівка: Баштанна, Валова, Валовий, Вишгородська, Вишнева, Гагаріна, Деснянська, Деснянський, Жовтнева, Київська, Костянтина Непопа, Котовського, Котовського пров., Леніна, Лугова, Луговий, Лісова, Лісовий, Молодіжна, Павлова, Павлова пров., Піщана, СТ "Глядин", СТ "Енергетик - 04", СТ "Росинка", СТ «ПОЛЕ», Садова, ТОВ "Міжріччя", Троїцька, Урочище Баштан, Урочище Біля Десни, Урочище Чаплище, Чапаєва, Чехова, Чехова пров., Шевченка
Осещина: Вишгородська, Дворовий, Квітнева, Київська, Космонавтів, Леніна, Лугова, Луговий, Масив «Дубовиця», Молодіжна, Набережна, Нова, Озерна, Прирічна, Прорізна, СТ "Десна", СТ "Побутовик", Садова, Українська, Урочище Гирло річки Десна, Урочище Гряда, Урочище Дубовиця, Урочище Плесо, Шевченка
Вишгород: Мазепи, ОЗЖМ "ГАЕС Межигір'я", Шолуденка
Нижча Дубечня: Григорія Савченка, Київська, Клименка, Корольова, Садова
Лебедівка
Іванківський29.06.2020 01:0829.06.2020 04:42Старовичі: 1-го Травня, 8 Березня, Дружби, Заріччя, Лугова, Миру, Цвєточна
Олива: Іванова, Дружби, Жовтнева, Кухарська, Перемоги, Ровенська
Захарівка: Сільська
Кропивня: Поліська
Бориспільський29.06.2020 01:0029.06.2020 14:00Дударкiв: 8 Березня, Івчука, Аптечний, Бориспільська, Ватутіна, Ватутіна пров., Гагаріна, Гайдара пров., Героїв АТО, Героїв Небесної Сотні, Гоголя, Гоголя пров., Горького, Горького пров., Грушевського, Довженка, Дружби, Задорожнього, Затишна, Комарова, Корольова, Кошового, Ланова, Лермонтова пров., Лесі Українки, Лугова, Лісова, М.Рильського, Миру, Мисливська, Молодіжна, Московська, Набережна, Незалежності, Нова, Першотравнева, Першотравневий, Пирогова, Польова, Приозерна, Прудкого, Прудкого пров., Пушкіна, Пушкіна пров., Північна, Рильського пров., Садова, Сковороди, Сонячна, Тиха, Тичини, Тичини пров., Шевченка, Шевченка пров., Щаслива, Щорса, Щорса пров.
Любарцi: Центральна
Бориспіль: Київський Шлях, Толстого
Займище: Горького
Глибоке: Квіткова
Безуглівка: 2 Степова
Мала Олександрівка: Степова
Іванків: Народний
Велика Олександрiвка: Київський Шлях
Баришівський28.06.2020 23:3028.06.2020 23:45Перемога: 30 років Перемоги, Берегова, Березняки, Бибича, Братів Ковалів, Ватутіна, Вереснева, Вишнева, Вишневий, Гагаріна, Гагаріна пров., Забайкальська, Калинова, Каштанова, Каштановий, Київська, Київський, Космонавтів, Куренівська, Куренівський, Медична, Миру, Миру пров., Молодіжна, Назаренка, Партизанська, Польова, Садова, Садовий, Старокиївська, Тиха, Хрещатик, Хрещатик пров., Шевченка, Ядлівська, пров. Польовий
Лук’янiвка: Щастя
Сквирський28.06.2020 22:5029.06.2020 11:46Тхорівка: 8 Березня, Домбеля, Жовтнева, Заводська, Лісова, Миру, Радгоспна, Садова, Сквирська, Совхоз, Шевченка
Іванківський28.06.2020 20:2729.06.2020 10:48Страхолісся: Бикова, Булгакова, Ватутіна, Жовтнева, Калачова, Колгоспна, Космонавтів, Кошового, Кудрявцева, Лісова, Миру, Мостового, Набережна, Першотравнева, Польова, Пушкіна, Рибалко, Сніжна, Франка, Цвіткова
Медвин: Лісова
Станішівка: Миру
Білоцерківський28.06.2020 20:1229.06.2020 02:05Озерна: 5 відділення, Богдана Хмельницького, Вербова, Виноградна, Вишнева, Житловий будинок, Заводська, Злагоди, Зоряна, КНС, Кагатна, Козацька, Котельня, Коцюбинського, Лесі Українки, Липки, М'ясна, Молодіжна, Мічуріна, Незалежності, Новоселівська, Перковського, Привітна, Радісна, Садова, Степовий, Ферма, Чумацька, Шевченка, Щаслива
Чупира: Скважина
Межове: Волі, Лісова, Набережна, Польова, Садова, Садовий, Січнева, Центральна
Ставищанський28.06.2020 20:1028.06.2020 20:39Сніжки: 1334 км траси Санкт-Петербург-Одеса, 40 років Перемоги, Кравченка, Лисогірська, Польова, Садова, Ставищенська, Цимбала, Шкільна
Юрківка: 40 років Перемоги, Зарічна, Молодіжна, Набережна, Перемоги, Польова, Садова, Центральна, Шевченка, Шкільна
Богуславський28.06.2020 19:5128.06.2020 19:53Бране Поле: 30 років Перемоги, Вишнева, Віталія Підлубного, Квітнева, Київська, Миру, Молодіжна, Остапа Вишні, Подільська, Садова, Тараса Шевченка, Царина, Центральна, Ярова
Дібрівка: Горянська, Зарічна, Подолянська, Центральна
Медвин: 1 Олександра Василенка пров., 2 Олександра Василенка пров., Богуславська, Гірчаків, Жовтнева, Зосимівка, Капецівка, Київська, Косяківка, Лісова, Олександра Василенка, Соборна, Шевченка
Богуслав: Будівельна, Миколаївська, Франка
Закутенці: Марка Вовчка, Сошенка, Травнева
Софійка: Молодіжна, Софіївська
Миронівський28.06.2020 19:3329.06.2020 14:12Юхни: Берегова, Богуславська, Кільцева, Лермонтова, Лісова, Миру, Молодіжний, Мічуріна, Набережна, Першотравнева, Польова, Приймака, Пушкіна, Садова, Степова, Тракторна, Франка, Центральна, Шевченка, Шкільний, Юхни
Показані 161-180 із 18 542 записів.
yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Module 'sqlsrv' already loaded

$_GET = [
    'page' => '9',
];

$_SESSION = [
    '__flash' => [],
];