Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40
(067) 495-70-40

Аварійні відключення

Районий підрозділВідключенняВключенняНаселені пункти, вулиці
Іванківський04.07.2020 03:4004.07.2020 09:13Мар'янівка: Західна, Київська, Молодіжна, Шляхова
Рагівка: 40 років Перемоги, Шевченка, Яблунева
Стара Марківка: 9 Травня, Чапаєва, Шевченка, Щорса
Шкнева: Гагаріна, Молодіжна
Чорнобильський04.07.2020 03:3804.07.2020 04:06Чорнобиль: Без назви
Чорнобильський04.07.2020 03:3804.07.2020 04:07Чорнобиль: Без назви, Радянська
Оташів: Невизначена
Іванківський04.07.2020 03:2804.07.2020 04:36Оране: Заводська, Лісова, Набережна, Нова, Погінна, Польова, Поперечна, Поштова, Піскунів, Річковий, Садова, Червоний шлях, Шевченка, Шляхова
Хочева: Лісова, Миру, Піщана, Радянська, Шляхова
Фрузинівка: Гагаріна, Миру, Оранський, Річний
Іванківський04.07.2020 01:0604.07.2020 04:12Залішани: Садова
Красятичі: Воздвиженська
Вересня: Зарічна, Пісчана, Центральна
Вовчків: Миру, Травнева, Яблунева
Стовпне: Березова, Каштанова
Шкнева: Гагаріна, Молодіжна
Іванківський04.07.2020 00:4804.07.2020 13:18Млачівка завод: Вишнева, Польова
Млачівка: Жовтнева, Лугова, Шевченка
Луговики: 1-го Травня, Лугова
Червона Зірка: Кірова, Садова
Зелена Поляна: 1-го Травня, Гагаріна, Озерний, Польова, Шевченка
Мар'янівка: Київська, Шляхова
Баришівський03.07.2020 22:1103.07.2020 23:17Коржі: СТ, Шевченка
Баришівка: Березанський Шлях
Бородянський03.07.2020 21:1004.07.2020 14:16Стара Буда: 1-го Травня, Короленка, Першотравнева
Мирча: 1-го Травня, Вулиця невизначена, Зелений-Гай, Коцюбинського, Миколи Петровського, Насті Крицької, Центральна, Чкалова, Шевченка, Шкільна
Тальське: Гагаріна, Польова
Коблиця: 1 Мая
Коблицький Ліс: Коблицький-Ліс, Миру
Качали: Молодіжна, Торфяне, Шевченка, Шевченко-Нова
Галинка: 1-А Приозерна, Центральна
Торф’яне
Бородянський03.07.2020 19:3503.07.2020 20:58Стара Буда: 1-го Травня, Короленка, Першотравнева
Мирча: 1-го Травня, Вулиця невизначена, Зелений-Гай, Коцюбинського, Миколи Петровського, Насті Крицької, Центральна, Чкалова, Шевченка, Шкільна
Тальське: Гагаріна, Польова
Коблиця: 1 Мая
Коблицький Ліс: Коблицький-Ліс, Миру
Качали: Молодіжна, Торфяне, Шевченка, Шевченко-Нова
Галинка: 1-А Приозерна, Центральна
Торф’яне
Миронівський03.07.2020 19:0903.07.2020 21:02Микитяни: Гайдара, Жовтнева, Колгоспна, Лугова, Микитяни, Польова, Тракторна
Яхни: Деребасівська, Залізнична, Кооперативна, Корсунська, Лісова, Магістральна, Молодіжна, Міжгірна, Набережна, Незалежності, Перемоги, Першотравнева, Польова, Підгірний, Спортивна, Шевченка, Шкільний, Шосейна, Ярова, Яхни
Баришівський03.07.2020 19:0504.07.2020 01:05Ярешки: Будівельників, В.Правика, Гагаріна, Дніпровська, Дружби, Космонавтів, Коцюбинського, Криворізька, Луговий, МАРГАНЕЦЬКА, Миру, Молодіжна, Польова, Садовий, Т.Г.Шевченка, Центральна, Чкалова, Чорнобильська
Пилипче: 1-го Травня, Берегова, Горянська, Затишна, Клубний, Козацька, Ломоносова, Миру, Набережна, Польовий, Франка, Шевченка, Щаслива, пров. Молодіжний, пров. Озерний
Баришівка: Центральна
Рудницьке: Лесі Українки
Вишгородський03.07.2020 18:1204.07.2020 09:23Димер: ВАТ "Укртелеком", Революції
Макарівський03.07.2020 07:3503.07.2020 09:57Яблунівка: Бишівська, Грушевського, КТП в полі, Миру, Молодіжна, Польова, Поліська, Радянська, Шевченка
Леонівка: Бородіна, КТП в полі, Набережна
Ясногородка: Дружби, Київська
Чорногородка: Будівельна
Мостище: Постишева
Великий Карашин: Ровенська
К.-Святошинський03.07.2020 06:3603.07.2020 15:03Юрівка: Лугова, Молодіжна, Набережна, Соснова, Шевченка, Шкільний
Крюківщина: Райдужна, Сагайдачного, Ситниченко
Тарасівка: Абрикосова, Айвазовського, Братів Ткаченків, Високовольтна, Високовольтна 2, Володимирська, Вітянська, Гончара, Зелена, Київська, Котляревського, Котляревського пров., О. Олеся, П.Воронька, Петра Могили, СТ "Автомобіліст", Сковороди, Червона, Юрівська, Я. Мудрого
Віта-Поштова: Набережна, Ярослава Мудрого
Білогородка: Виноградна, Молодецька
Броварський03.07.2020 02:2703.07.2020 03:05Бровари: Бульвар Незалежності, Весняна, Гагаріна, Героїв Небесної Сотні, Грушевського, Завірюхіна Ігоря, Київська, Корольова пров., М.Лагунової, Москаленка Сергія, Симоненка, Шевченка, Шолом-Алейхема, Ярослава Мудрого
Калита: Польова
Літки: Чоповського
Бородянський02.07.2020 19:0303.07.2020 15:45Стара Буда: 1-го Травня, Короленка, Першотравнева
Мирча: 1-го Травня, Вулиця невизначена, Зелений-Гай, Коцюбинського, Миколи Петровського, Насті Крицької, Центральна, Чкалова, Шевченка, Шкільна
Тальське: Гагаріна, Польова
Коблиця: 1 Мая
Коблицький Ліс: Коблицький-Ліс, Миру
Качали: Молодіжна, Торфяне, Шевченка, Шевченко-Нова
Галинка: 1-А Приозерна, Центральна
Торф’яне
Бородянський02.07.2020 19:0302.07.2020 20:13Качали: Кооперативна, Лесі Українки, Торфяне, Шкільна
Бондарня: Шевченка
Обухівський02.07.2020 17:5003.07.2020 01:09Козин: Вереснева, Вересневий, Городній пров., Гостинний, Дачна, Київська, Лобановського, Лугова, Луговий пров., Миру, Мистецька, Набережно-Лугова, Нова, Озерна, Пайова, Придорожна, Прикарпатська, Рудики, СТ «Ватра», СТ «Лужок», Садова, Солов'яненка, Сосновий, Тихий, Урожайна, Шевченка, ж/м «Козинський», ж/м Рудики, пров.Озерний, пров. Київський
Плюти: Ж/м Лісовий, Лугова, Малишка, Невизначена, Пархоменка, Плютовська, СТ «Луговий», Серпневий, Сосновий, ж/м «Лісовий», вул. Лісова, пров. Січневий
Українка: ГО "Спілка співвласників "Левада"", Київська, Лугова, СТ "Вычислитель", СТ «Ватра», СТ «Дубок», СТ «Луговий», СТ «Лужок», СТ «Орія», Соснова, Юності
Обухів: Каштанова, Київська, Лукавиця ж/м
Київ: Старообухівська
Нещерів: Садова
Романків: Лісова
Мала Вільшанка: Васильківська, Горького, Садова
Красна Слобідка: Шевченка
с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок
Тарасівка: Шевченка
Кулі: Вишнева
Броварський02.07.2020 14:3002.07.2020 15:21Плоске: Будівельників, Гагаріна, Дяченка, Жовтнева, Київська, Леніна, Нова, Садова, Шевченка
Русанів: Жовтнева
Підлісся: Будівельників
Обухівський02.07.2020 12:4402.07.2020 23:09Деремезна: Гагаріна, Журбіних, Лесі Українки, Пенькових, Перемоги, Приозерна, Центральна, Шевченка, Шкільна, імені М.Кулика
Германівка: 30 років Перемоги, Б.Хмельницького, Войтенка, Гагаріна, Замостянська, Комсомольська, Михайлюка, Набережна, Олени Ковальчук, Уварова, Шевченка
Обухів: Каштанова, Польовий
Нові Безрадичі: Тиханська
Перегонівка: Лісова
Показані 121-140 із 18 542 записів.