Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40
(067) 495-70-40

Аварійні відключення

Районий підрозділВідключенняВключенняНаселені пункти, вулиці
К.-Святошинський06.07.2020 11:1506.07.2020 11:55Лісники: Ватутіна, Нова, Підлісна
Баришівський06.07.2020 08:1306.07.2020 08:29Лехнівка: Братів Петренків, Будівельників, Донецька, Енергетиків, Копачевська, Машинобудівельна, Механізаторів, Паркова, Польова, Роговця, Транспортна, Труда, Центральний, Шевченка, Ювілейний
Ярешки: Гагаріна, Дніпровська, Дружби, Козацька, Космонавтів, Криворізька, Луговий, Набережна, Набережний, Новочистогалівська, Нікопольська, Овочевий, Садовий, Т.Г.Шевченка, Центральна, Центральний пров., Чкалова, Чорнобильська
Баришівка: Центральна
Баришівський06.07.2020 07:2506.07.2020 12:34Недра: 27-го З'їзду, Івасенка, Інтернаціональна, Інтернаціональний, Березанська, Березанський, Бичківська, Брянківська, Вишнева, Каменобродська, Краснодонська, Краснолуцька, Лелівська, Леніна пров., Лесі Українки, Лисичанська, Лопотюка, Лісовий, Механізаторів, Мирний, Молодогвардійська, Набережна, Недрянська, Озерна, Парковий, Перевальська, Першотравневий, Польова, Рубежанська, СТ, Садовий, Северодонецька, Стахановський, Тихий, Травневий, Центральний, Чорнобильська, Шахтарська, Шевченка
Садове: Лугова, Миру, СТ, Шевченка
Пристроми: Першотравнева
Баришівка: Центральна
Семенівка: Шевченка
Обухівський06.07.2020 07:1406.07.2020 11:18Козин: Вереснева, Вересневий, Городній пров., Гостинний, Дачна, Київська, Лобановського, Лугова, Луговий пров., Миру, Мистецька, Набережно-Лугова, Нова, Озерна, Пайова, Придорожна, Прикарпатська, Рудики, СТ «Ватра», СТ «Лужок», Садова, Солов'яненка, Сосновий, Тихий, Урожайна, Шевченка, ж/м «Козинський», ж/м Рудики, пров.Озерний, пров. Київський
Плюти: Ж/м Лісовий, Лугова, Малишка, Невизначена, Пархоменка, Плютовська, СТ «Луговий», Серпневий, Сосновий, ж/м «Лісовий», вул. Лісова, пров. Січневий
Українка: ГО "Спілка співвласників "Левада"", Київська, Лугова, СТ "Вычислитель", СТ «Ватра», СТ «Дубок», СТ «Луговий», СТ «Лужок», СТ «Орія», Соснова, Юності
Обухів: Каштанова, Київська, Лукавиця ж/м
Київ: Старообухівська
Нещерів: Садова
Романків: Лісова
Мала Вільшанка: Васильківська, Горького, Садова
Красна Слобідка: Шевченка
с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок
Тарасівка: Шевченка
Кулі: Вишнева
Обухівський06.07.2020 02:0906.07.2020 05:18Козин: Лобановського, Нова
Обухівський05.07.2020 13:4305.07.2020 19:43Старі Безрадичі: Березова, Капустяна, Київська, Конюша, Набережна, СТ "Підгірне" , вул Вишнева, СТ «Березове», СТ «Медик-3», Свободи, Тиханська
Польок: Революції
Великі Дмитровичі: Комсомольська, Молодіжна, Польова
Плюти: Плютовська, СТ «Луговий», СТ «Світанок-2», Сосновий
Нові Безрадичі: Березова, Капустяна, Київська, Комсомольська, Левада, Молодіжна, Набережна, Першотравнева, Пушкіна, Підгірна, Садова, Сонячна, Тиханська, Церковний пров., Шевченка, пров. Підгірний
Капустяна: Капустяна
Нещерів: Івушка, Васильківська, Гагаріна, Горького, Горіхова, Зелена, Косіора, Лугова, Лісова, Молодіжна, Преображенська, СТ "Роднічок", СТ «Стугна», Садова, Трьохджерельна, Чехова
Обухів: Волошкова, Гоголя, Дзюбівка, Жеваги, Зінченка, Каштанова, Київська, Ковалевський ж/м, Лугова, Лукавиця ж/м, Миру, Польок, Промислова, Пушкіна, Чумацький шлях
Тарасівка: Пушкіна, Шевченка
Підгірці: Польова
Степок: Корольова
Березове: Березова
Малі Дмитровичі: Вишнева
Креничі: СТ "Лесная Поляна-2"
Козин: Нова, Рудики
Мала Вільшанка: Садова
Ленди: Сонячна
Трипілля: Суворова
Романків: Лісова
Витачів: Нагірна
Копачів: Дачний
Перше Травня: П. Гудима
Перегонівка: Гержана
Щербанівка: Шевченка
Паращина: Садова
Германівка: 30 років Перемоги
Українка: ---
Баришівський05.07.2020 11:2905.07.2020 14:55Лехнівка: Братів Петренків, Будівельників, Вишневий, Гагаріна, Гайдара, Дачний, Донецька, Енергетиків, З.Космодем'янської, Заболотного пров., Загайного пров., Комарова, Лесі Українки, Машинобудівельна, Механізаторів, Молодіжна, Набережний, Паркова, Парковий, Перепелиці, Польова, Поштовий, Роговця, Сагірова, Стадіонна, Тихий, Торговий, Транспортна, Труда, Хуторська, Центральний, Шевченка, Шкільний, Ювілейний, Яблуневий пров., Яровий
Недра: Недрянська, СТ
Баришівський05.07.2020 09:3005.07.2020 11:07Лехнівка: Братів Петренків, Будівельників, Вишневий, Гагаріна, Гайдара, Дачний, Донецька, Енергетиків, З.Космодем'янської, Заболотного пров., Загайного пров., Комарова, Лесі Українки, Машинобудівельна, Механізаторів, Молодіжна, Набережний, Паркова, Парковий, Перепелиці, Польова, Поштовий, Роговця, Сагірова, Стадіонна, Тихий, Торговий, Транспортна, Труда, Хуторська, Центральний, Шевченка, Шкільний, Ювілейний, Яблуневий пров., Яровий
Недра: Недрянська, СТ
Ірпінський05.07.2020 08:4205.07.2020 09:45Гостомель: Бучанське Шосе, Вербицького, Дачна, Дніпровська, Леніна, Некрасова, Нова, Новозаводська, Рекунова, Свято-Покровська, Сонячна, Сонячний, площа Рекунова
Михайлівка-Рубежівка: Європейська
Горенка: Леніна
Буча: І.Багряного, Інститутська, Антонія Михайловського, Гоголя, Котляревського, М.Вербицького, О.Олеся, Патріотів
Ірпінь: Піонерська
Хмільна: Кучерова
Васильківський05.07.2020 07:5805.07.2020 09:43Калинівка: Індустріальна, Б.Хмельницького, Володимирський, Вулиця невизначена, Залізнична, Зарічна, Калинівська, Калинівський, Київська, Кільцева, Лісова, Макаренка, Набережна, О.Романенка, Олега Кошового, Пушкіна, Степова, Суверенна, Франка, Центральна, Чкалова, Шевченка, Шкільний
Кожухівка: Газова, Джерельна, Кільцева, Михайлівська, Молодіжна, Набережна, Незалежності, О.Понежди
Данилівка: Данилівське шосе, Молодіжна
Глеваха: Нова
Плесецьке: Центральна
Броварський05.07.2020 07:2305.07.2020 10:55Рудня: Л. Українки
Требухів: Єсеніна, І. Ковбасинського, Б.Хмельницького, Будівельників, Ватутіна пров., Вербна, Гоголя, Гоголівська, Горького, Горького пров., Довженка, Дружби, Жовтнева, Зіркова, Квітнева, Комінтерна, Корольова, Котовського, Котовського пров., Коцюбинського, Кутузова, Лугова, Луговий, Матросова, Матросова пров., Миру, О.Холод, П'ятниці, Паркова, Пасічна, Перемоги, Польова, Польовий, Поповича, Пушкіна, СТ "Переможець", Свердлова, Світанкова, Суворова, Суворова пров., Червоноармійська, Чкалова, Щорса
Княжичі: Героїв Крут
Бровари: Болбочана Петра пров., Броварської сотні, Орлика Пилипа
ПереможецьТребухів: Заозерна, Перемоги, Ю.Бабіча
Гоголів: Вулиця невизначена, Київська, СТ "Прогрес"
К.-Святошинський04.07.2020 16:4804.07.2020 19:50Вишневе: Європейська, В.Чорновола, Вітянська, Зелена, Квітнева, Київська, Кутузова, Лесі Українки, Лісний, Машинобудівників, Освіти, Остапа Вишні, П.Дорошенка, Поштовий, Південна, Святошинська
Софіївська Борщагівка: Болгарська, Володимировська, Волошкова, Житня, Квітнева, Київська, Лесі Українки, Мала Кільцева, Миру, Садова, Толстого, Травнева, Хутір Фермерський вул. Вишнева, Щаслива, Яблунева, Ярошівська
Новосілки: Паркова, Сонячна
Стоянка: Дачна
Гореничі: Леніна
Крюківщина: Мічуріна
Чайки: Стельмаха
Забір'я: Шевченка
Бориспільський04.07.2020 10:4304.07.2020 23:03Дударкiв: 8 Березня, Івчука, Аптечний, Бориспільська, Ватутіна, Ватутіна пров., Гагаріна, Гайдара пров., Героїв АТО, Героїв Небесної Сотні, Гоголя, Гоголя пров., Горького, Горького пров., Грушевського, Довженка, Дружби, Задорожнього, Затишна, Комарова, Корольова, Кошового, Ланова, Лермонтова пров., Лесі Українки, Лугова, Лісова, М.Рильського, Миру, Мисливська, Молодіжна, Московська, Набережна, Незалежності, Нова, Першотравнева, Першотравневий, Пирогова, Польова, Приозерна, Прудкого, Прудкого пров., Пушкіна, Пушкіна пров., Північна, Рильського пров., Садова, Сковороди, Сонячна, Тиха, Тичини, Тичини пров., Шевченка, Шевченка пров., Щаслива, Щорса, Щорса пров.
Любарцi: Центральна
Бориспіль: Київський Шлях, Толстого
Займище: Горького
Глибоке: Квіткова
Безуглівка: 2 Степова
Мала Олександрівка: Степова
Іванків: Народний
Велика Олександрiвка: Київський Шлях
Чорнобильський04.07.2020 04:1704.07.2020 08:04Чорнобиль: Без назви, Радянська
Чорнобильський04.07.2020 04:1604.07.2020 10:08Чорнобиль: Без назви, Кірова, Ливарна, Миру, Радянська, Червонопрапорна
К.-Святошинський04.07.2020 04:1504.07.2020 12:22Музичі: Ватутіна, Гагаріна, Долиногірська, Енгельса, Ентузіастів, Затишна, Київська, Космічна, Космічний, Леніна, Лугова, Літня, Молодіжна, Набережна, Надозерна, Народна, Перспективна, Першотравнева, Польова, Приозерна, Проектна, Прорізна, Підгірна, Підлужна, Підлісна, Севастопольська, Урожайна, Центральна, Чорноморська, Шевченка, Щорса, Ярова
Шпитьки: Леніна
Лука: 1,4 км в сторону Музичів, Вавілова, Вишнева, Лесі Українки, Лука, Лука-2, Лісна, Музичанська, Паркова, Польова, Прибережна, Пісенна, Святкова, Стуса, Теплична, Толстого, Центральна, Шевченка
Гореничі: Гайдая, Цвіткова
Неграші: Будівельна, Затишна, Зелена, Петрівського
Тарасівка: Шевченка, Шкільна
Чорнобильський04.07.2020 03:5404.07.2020 07:46Чорнобиль: Без назви, Радянська
Паришів: Невизначена
Чорнобильський04.07.2020 03:5004.07.2020 04:03Чорнобиль: Без назви, Радянська
Чорнобильський04.07.2020 03:5004.07.2020 04:05Чорнобиль: Без назви, Кірова, Радянська
Чорнобильський04.07.2020 03:5004.07.2020 04:01Чорнобиль: Б. Хмельницького, Без назви, Кірова, Радянська, Шкільна
Показані 101-120 із 18 542 записів.