Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40
(067) 495-70-40

Аварійні відключення

Районий підрозділВідключенняВключенняНаселені пункти, вулиці
Миронівський07.07.2020 09:4007.07.2020 15:51Пустовіти: Івана Франка, Богдана Хмельницького, Всеволода Меляницького пров., Галіченко, Київська, Кооперативна, Кузьми Дриги пров., Мирний пров., Молодіжна, Набережна, Новосілка, Першотравнева, Польова, Пустовіти, Садова, Шевченка, Шевченківський узвіз, Шкільна
Карапиші: Богуславська, Карапиші
Миронівка: Бузницького
П.-Хмельницький07.07.2020 09:2007.07.2020 09:44Переяславське: Горького
Пологи-Вергуни: Боберська, Кам'янський, Луки, Макаренка, Миколаєнка, Набережна, Одинця, Підгірна, Черкаська, Шевченка, Щорса
Шевченкове: Вулиця невизначена, Космонавтів, Механізаторів, Молодіжна, Перемоги, Переяславська, Польова, Садова, Центральна, Шевченка
Улянівка: Дружби, Левадня, Підгірна, Середня, Шкільна
Ташань: 1 Молодіжний, 2 Молодіжний, Житника, Леніна, Леніна пров., Лугова, Молодіжна, Перемоги, Переяславська, Польова, Шевченка
Положаї: 1-го Травня, 8 Березня, Жовтневої Революції, Космонавтів, Молодіжна, Польова, Польовий, Садова, Шевченка, Шевченка пров.
Єрківці: Весняна
Тарасівка: Шевченка
Богуславський07.07.2020 09:1507.07.2020 09:38Біївці: Автотракторна, Богуславська, Вербова, Виноградна, Глибока, Загребельна, Зелений Яр, Зіменкова, Микитчина, Миколаївська, Молодіжна, Нечуй-Левицького, Покровська, Садова, Самсонова Гора, Стадіонна, Стеблівська, Шевченка, Шкільна
Медвин: Зосимівка
Киданівка: Аштемівка, Верибка, Вовківня, Горобцівка, Дикарівка, Житомир, Ковалівка, Кокорівка, Круг Колгоспу, Лазурівка, Морозівка, Панська, Чайківня
Тептіївка: Радьки
Поташня: Лісна, Паркова
Хохітва: Каштанова, Лісова, Н. Левицького
П.-Хмельницький07.07.2020 09:1107.07.2020 11:06Горбані: Гагаріна, Горького, Жовтневої Революції, Космонавтів, Леніна, Перемоги, Переяславська
Чопилки: 1 Шевченка пров., 2 Шевченка, 2 Шевченка пров., Б.Хмельницького, Б.Хмельницького пров., Гора, Центральна, Шевченка
Улянівка: Молодіжна, Польова, Підгірна, Середня, Шкільна
Васильківський07.07.2020 09:0507.07.2020 12:05Лосятин: Весняний, Гагаріна, Замкова, Комарова, Мічуріна, Набережна, Невизначена, Травневий, Узинська, Урожайна, Центральна, Шкільний
Соколівка: Івана Франка, Вишнева, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка
Тростинка: Поле
Саливонки: Леніна
Богуславський07.07.2020 08:5907.07.2020 11:15Шупики: Автодорога « Миронівка-Богуслав» 9 км, Д.Онопрієнка, Кирилівська, Лісова, Лісовий, М.Гризун, Молодіжна, Нова, Першотравнева, Самарка, Стадіонна, Центр, Центральна, Шкільна, Шупики, Яр, пров. Жовтневий
Туники: Більмачі, Гагаріна, Гагаріна пров., Мисайлівська, Перемоги, Шевченка
Карандинці: Озерна, Центр
Богуслав: Богуславка, Мисайлівська
Рокитнянський07.07.2020 08:5507.07.2020 09:33Острів: 1 Травня, 8 Березня, Білоцерківська, Вербова, Вулиця невизначена, Господарство, Зелена, Лесі Українки, Лугова, Молодіжна, Набережна, Надрічний, Незалежності, Польова, Росьова, Садова, Шевченка, Я. Мудрого
Рокитне: Урочище Пісчане
Миронівський07.07.2020 08:5107.07.2020 10:44Юхни: Центральна, Юхни
К.-Святошинський07.07.2020 08:0807.07.2020 10:15Гореничі: Бородавки, Будівельна, Воронкова, Воронцова, Гагаріна, Гайдая, Гарматний, Глібова, Дружби, Електриків, Квіткова, Леніна, Леніна пров., Лермонтова, Малиновського, Молодіжна, Нова, Петрівського, Підгірна, Садова, Соборна, Столична, Теплична, Хоменка, Цвіткова, Шевченка, Шевченка пров.
Білогородка: Героя Печеного
Мила: Шевченка, Шевченка пров.
Забір'я: Грисюка
Лука: Шевченка
Дмитрівка: Лісна
Святопетрівське: Петрівського
Музичі: Шевченка
Петрушки: Лесі Українки
Тарасівка: Островського
Шпитьки: Джерельна
Хотів: Князькина, Липовий Яр
Гнатівка: Білогородка, В. Чорновола, Електриків, Затишна, Островського, Перемоги, Перепелина, Північна, Софіївська, Торгівельна, Шевченка, ст. Житомирська
Київ: Академіка Глушкова
Петропавлівська Борщагівка: Озерна
Нове: Івана Мазепи
Новосілки: Васильківська, Теремська
Ірпінський07.07.2020 08:0507.07.2020 10:50Горенка: Дачна, Київська, Кочубинського, Кірова, Леніна, Лісний, Лісова, Нова, Раменська, Раменський, Селянська, Шевченка
Ірпінь: Натана Рибака
Буча: Пушкінська
Мощун: Лісова, Шевченка
Кременище: Сонячна
Богуславський07.07.2020 08:0007.07.2020 08:29Богуслав: Мисайлівська
Розкопанці: Зарічана
Баришівський07.07.2020 08:0007.07.2020 09:15Лехнівка: Братів Петренків, Будівельників, Донецька, Енергетиків, Копачевська, Машинобудівельна, Механізаторів, Паркова, Польова, Роговця, Транспортна, Труда, Центральний, Шевченка, Ювілейний
Ярешки: Гагаріна, Дніпровська, Дружби, Козацька, Космонавтів, Криворізька, Луговий, Набережна, Набережний, Новочистогалівська, Нікопольська, Овочевий, Садовий, Т.Г.Шевченка, Центральна, Центральний пров., Чкалова, Чорнобильська
Баришівка: Центральна
Богуславський07.07.2020 08:0007.07.2020 15:44Киданівка: Аштемівка, Дикарівка, Заставок, Ковалівка, Коршаки, Кузьменщина, Лисицівка, Морозівка, Ставкова
Дмитренки: Берегова, Дмитренки, Красилівка, Лесі Українки, Лісова, Садова, Шевченка
Семигори: Шевченка
Гута: Вишнева, Комсомольська, Котолупівський, Н.Диченка, Шевченка
Щербашенцi: 9 Травня, Берегова, Ватутіна, Горького пров., Дібровина, Залісся, Корнійчука, Коротченко, Крутоярська, Лесі Українки, Млин, Перемоги, Петра Запорожця, Польова, Пушкіна, Садова, Ферма, Хутірська, Центральна, Чапаєва, Чапаєва пров., Чкалова, Шевченка, Шкільна, Щербака пров., Ярова
Дибинці: Олексія Вовченка
Коряківка: Лугова, Перемоги, Степовий, Центральна
Медвин: 1 Першотравневий, Богуславська, Волосна, Дученці, Зарічок, Зосимівка, Київська, Косяківка, Олександра Бочарова, Олександра Василенка, Соборна, Хрещатик, Червінська, Шевченка
Івки: Польова
Богуслав: Я.Мудрого
Білоцерківський07.07.2020 07:2007.07.2020 18:35Терезине: Бригада, Вуличне освітлення, Гагаріна, Давидова, Київська, Космонавтів, Котельня, Ленінське, Новоселівська, Паркова, Першотравнева, Польова, СТ "Флора", СТ Еліта, Садова, Скважина, Терезине, Терезинська селищна рада Автодорога Київ-Одеса, Шевченка, Шкільна
Гайок: Зелена, Миру, Мічуріна, Польова, УКЗ, Українська, Хоздвір, Шкільна, Шкільний
Вільна Тарасівка: Дружби, Перемоги, Травнева, Шевченка
Біла Церква: Біла Церква, Верхня, Київське Шосе, Нижня, СК "Сухий яр", СТ «Флора-1», Сухий яр, Толстого
Яготинський07.07.2020 07:1007.07.2020 07:57Яготин: Зарічанська
Тужилів: Калитянська, Київський, Непорожнівська, Сонячна
Кулябівка: Зарічна, Київська, Миру, Сонячна, Шевченка
Шевченкове: Шевченка
Яготинський07.07.2020 07:0307.07.2020 07:56Фарбоване: Вишнева, Гагаріна, Кутова, Лесі Українки, Молодіжна, Паризької Комуни, Першотравнева, Польовий стан, Піонерська, Радіозаводська, Шевченка
Яготин: Незалежності, Франка, Шевченка
Богданівка: Б.Хмельницького
Бориспільський06.07.2020 12:3706.07.2020 16:57Бориспіль: Євгена Коновальця, Ватутіна, Володимира Момота, Військове містечко, Старокиївська
Обухівський06.07.2020 12:3006.07.2020 12:55Великі Дмитровичі: 50-річчя Жовтня, В. Лісового, Васильківська, Володимирська, Гагаріна, Київська, Комсомольська, Космонавтів, Лесі Українки, Лісова, Набережна, Польова, Підгірна, Радянська, Садова, Тиханська, Шевченка
Підгірці: Підгірна, Піщана, Садова, Святкова
Нові Безрадичі: Капустяна, Кооп. «Авгур», Підгірна, Піщана, СТ "Медик", СТ "Полісок", СТ «Полімер», Садова, Сонячна, Тиханська, пров. Підгірний
Старі Безрадичі: Березова, СТ «Медик-3», СТ «Полімер»
Малі Дмитровичі: Васильківська, Вишнева, Володимирська, Жовтнева, Садова, Сорочинська
Креничі: Польова
Германівка: Гагаріна
Українка: Промислова
Обухів: Київська, Лермонтова, Миру, Шпаківська
Красне Перше: Юності
Мала Вільшанка: Садова
Деремезна: Приозерна
с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок
Козин: Нова, Старокиївська
Перше Травня: П. Гудима
Обухівський06.07.2020 11:3006.07.2020 15:29Козин: Лобановського, Лугова, Луговий пров., Нова, Садова, Сергіївська, Столичне Шосе
К.-Святошинський06.07.2020 11:1506.07.2020 11:55Лісники: Ватутіна, Нова, Підлісна
Показані 81-100 із 18 541 запису.