Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40
(067) 495-70-40

Аварійні відключення

Районий підрозділВідключенняВключенняНаселені пункти, вулиці
Згурівський07.07.2020 15:3907.07.2020 19:38Мала Березанка: Козацька, Космонавтів, Набережна, Набережний пров., Перемоги, Савицької, Франка, Хутір Левченково, Шевченка, Шевченка пров.
Черевки: Вулиця невизначена, Жовтнева, Зоряний, Леніна, Мисливська, Молодіжна, Польовий, Садова, Травнева, Українська, Урожайна, Урожайний, Шевченка, Шкільна, Шкільний
Любомирівка: Набережна
Вільне: Вільне, Гагаріна, Шевченко
Олександринівка: Олександринівка
Левченкове: Космонавтів
Згурівка: Заліснянська
Нова Олександрівка: Вулиця невизначена, Солом`янська, Українська, Чернинська, Юності
Білоцерківський07.07.2020 14:2407.07.2020 15:51Біла Церква: Київська, Київське Шосе, СК "Сухий яр", Сухоярська, Толстого, Храпачанська
Терезине: Київське шосе
Рокитнянський07.07.2020 14:2007.07.2020 14:52Житні Гори: Верхній пров., Висока, Високий, Вишнева, Гагаріна, Гайова, Островського, Першотравнева, Польова, Центральна
Савинці: 8 Березня, Вишневий, Глиняної пров., Грубого, Жовтнева, Жовтневий, Київська, Набережна, О.Кобильченко пров., Першотравнева, Польова, Поповича, Південна, Садова, Сухецького, Українська, Шкільна
Рокитне: Вокзальна, Волі, Залізнодорожна, Петра Запорожця, Польова, Телешівська
Ольшаниця: Горянська
Першотравневе: Господарство
Вишгородський07.07.2020 14:0007.07.2020 17:47Вишгород: Ватутіна, Дідовиця, Мазепи, Набережна, Проммайданчик, Проммайданчик ГАЕС, Ромашкова, СТ "Енергетик", ТІЗ "Дідовиця", Фіалкова, Шолуденка
Нові Петрівці: Новопромислова
Обухівський07.07.2020 13:1407.07.2020 15:28Макарів: Польова, Радянська
Матяшівка: Ватутіна, Героїв Небесної Сотні, Польова, Пушкіна, Садова
Обухів: Каштанова, Київська, Лукавиця ж/м, Малишка, Чумацький шлях, Яблуневий м-р
Григорівка: Біла Вежа, Вишнева, Героїв Майдану, Героїв Майдану пров., Заводська, Зої Космодем'янської, Козацька, Колгоспна, Кринична, Криничний, Леніна, Лісова, Молодіжна, Набережна, Набережно-Польова, Польова, Пушкіна, Садова, Сонячна, Шкільна, Щаслива, Яблунева, пров. Калініна
Семенівка: Гоголя
Дерев'яна: Польова
Красна Слобідка: Гагаріна, Користень, Лісова, Набережна, П. Коломийки пров., Польова, Руди, Садова, Стовпова, Шевченка, Якуніна
Перше Травня: Лісова
Ленди: Зелений, Озерна, Сонячна, ж/м Боженка
Руди: Руди
Макарівка: Радянська, Шевченка
Українка: Промислова
Тарасівка: Пушкіна
Гусачівка: Шевченка
Підгірці: Лісова
Долина: Космонавтів
Бориспільський07.07.2020 12:5407.07.2020 16:51Сошникiв: Іванова, Іскрівська, Боженка, Гагаріна, Герасименка, Жовтнева, Зелений Гай, Зоряна, Калініна, Комарова, Коцюбинського, Лісова, Ліченка, Ліченка пров., Молодіжна, П. Тригуба, Революційна, Солонська, Стрімка, Чапаєва, Щорса, Щучинська
Гнідин: Лугова, Млиново, Шкільна, Шкільний
Старе: Гагаріна, Герасименка, Левадна, Лісова, Молодіжна, Садова, Сріблянська
Чубинське: Яблунева
Бориспіль: Головатого, Григора Тютюнника, Київський Шлях, Лермонтова, Пилипа Орлика
Кийлiв: Озонна
Дударкiв: Миру
Вишеньки: Б.Хмельницького, Чубинського
Бориспільський07.07.2020 11:3707.07.2020 11:55Бориспіль: 1-го Травня пров., 60 Років СРСР, 60 Років СРСР пров., Європейська, Івана Миколайчука, Бабкіна пров., Байди-Вишневецького, Банківська, Бежівка, Богдана Хмельницького, Богдана Хмельницького пров., Бориса Дробинського, Ботанічна, Братуся, Будівельний пров., Ватутіна, Верхній Вал, Весняний, Володимира Момота, Ганни Берло, Георгія Тороповського, Героїв Небесної Сотні, Глибоцька, Гоголя, Гоголя пров., Головатого, Гришинська, Гришинський пров., Данила Амеліна, Дем`яна Кошмана, Дем`яна Кошмана пров., Деснянська, Дружби, Дружби пров., Жовтнева, Калинова, Каховська, Квітневий, Київський Шлях, Кооперативний, Котляревського, Коцюбинського, Крилова, Л.Курбаса пров., Лермонтова, Лобановського, Лютнева, М.Карпенка, Мануільського, Марка Вовчка, Миру, Митрополита Шептицького, Михайлівська, Молодіжна, Мічуріна, Некрасова, Нижній Вал, Нижній Вал пров., Нова, Новопрорізна, Новопрорізний, Олексія Потапенка, П.Грабовського, Павла Дришлюка, Першотравнева, Першотравневий, Полтавська, Привокзальна, Привокзальний, Прорізний, Пушкіна, Радянська, Репіна, Садова, Сергія Камінського, Скіфська, Сонячна, Сорочинська, Стадіонна, Старокиївська, Січнева, Тараса Трясила, Толстого, Толстого пров., Франка, Чехова, Чубинського, Шевченка, Шкільний, Шолом-Алейхема, Ясна
Васильки: Польова
Процiв: Веселкова
Гнідин: Вишнева
Велика Стариця: Стасюка
Дударкiв: Щорса пров.
Кiрове: Польова
Артемівка: Травнева
Воронькiв: Миру
Щасливе: Фестивальна
Таращанський07.07.2020 11:2507.07.2020 14:21Косяківка: Гончарова, Молодіжна, Перемоги, Польова, Шкільна
Антонівка: Антонівка, Контушівська, Побережська, Центральна
Таращанський07.07.2020 11:2507.07.2020 12:10Велика Березянка: Колгоспна, Лесі Українки, Перемоги, Соборна
Таращанський07.07.2020 11:2507.07.2020 12:10Велика Березянка: Великоберезянська, Гагаріна, Дружна, Дружний пров., Зарічна, Затишна, Кошового, Крупської, Лесі Українки, Миру, Михайлівська, Новоселиця, Перемоги, Польова, Піщаний, Рибачий, Садова, Свободи, Соборна, Соборний пров., Стадіонний, Трохименка, Ушакова, Чкалова, Шевченка, Шпилівська, Щастя
Лука: Б.Хмельницького, Козацька
Тараща: Софіївська
Круті Горби: Б.Хмельницького, Гагаріна, Козаченка, Лесі Українки, Молодіжна, Набережна, Польова, Сергія Циганка, Тараса Шевченка
Станишівка: Набережна
Таращанський07.07.2020 11:2507.07.2020 12:10Станишівка: Б.Хмельницького, Безіменна, Великоберезянська, Вишневий пров., Зелена, Калиновий пров., Колгоспна, Короленка, Космонавтів пров., Лесі Українки, Молодіжна, Набережна, Перемоги, Польова, Революції, Шевченка, Ярова
Велика Березянка: Гоголя, Дубинська, Зарічна, Колгоспна, Комарова, Лесі Українки, Набережна, Новоселиця, Перемоги, Рибачий, імені Віктора Цимбала
Тараща: Володимира Великого
Кислівка: Левадна
П.-Хмельницький07.07.2020 11:0607.07.2020 11:22Переяславське: Горького
Пологи-Вергуни: Боберська, Кам'янський, Луки, Макаренка, Миколаєнка, Набережна, Одинця, Підгірна, Черкаська, Шевченка, Щорса
Шевченкове: Вулиця невизначена, Космонавтів, Механізаторів, Молодіжна, Перемоги, Переяславська, Польова, Садова, Центральна, Шевченка
Улянівка: Дружби, Левадня, Підгірна, Середня, Шкільна
Ташань: 1 Молодіжний, 2 Молодіжний, Житника, Леніна, Леніна пров., Лугова, Молодіжна, Перемоги, Переяславська, Польова, Шевченка
Положаї: 1-го Травня, 8 Березня, Жовтневої Революції, Космонавтів, Молодіжна, Польова, Польовий, Садова, Шевченка, Шевченка пров.
Єрківці: Весняна
Тарасівка: Шевченка
Обухівський07.07.2020 10:4607.07.2020 13:29Германівка: 30 років Перемоги, Б.Хмельницького, Братів Пономарьових, Виговського, Дніпровської Чайки, Замостянська, Коваленка, Невідомих Партизанів, Олени Ковальчук, Перемоги, Прирічкова
Семенівка: Автошосе Київський Шлях, Б. Байненкова, Б.Хмельницького, Ватутіна, Гагаріна, Гоголя, Горького, Грушевського, Жовтневої Революції, К.Маркса, Макаренка, Малишка, Молодіжна, Прирічкова, Сагайдачного, Садова, Шевченка, Шкільна
Перегонівка: Воїнів, Гержана, Зарічна, Лісова, Механізаторів, Перемоги, Хуторна, Шевченка
Трипілля: Дмитрівська, Шевченка
Українка: Придніпровська
Нещерів: Садова
Матяшівка: Польова
Нові Безрадичі: Набережна
Обухів: Васильківська, Київська, Малишка, Промислова
Козин: Кедровий
Красне Перше: Андрія Малишка
Обухівський07.07.2020 10:4607.07.2020 18:52Германівка: Б.Хмельницького, Войтенка, Гагаріна, Шевченка
Обухів: Каштанова
Красна Слобідка: Матросова, Набережна
Тетіївський07.07.2020 10:4007.07.2020 11:00Голодьки: 8 Березня, Вишнева, Жовтнева, Колгоспна, Колесніка, Крючкова, Леніна, Лісова, Миру, Набережна, Нова, Першотравнева, Польова, Садова, Цвіткова, Шевченка, Шкільна
Росішки: 60-річчя Жовтня
Стадниця: Заводська, Зарічна
Тетіївський07.07.2020 10:4007.07.2020 10:43Стадниця: Гуркіна, Жовтнева, Заводська, Колгоспна, Космонавтів, Кулагіна, Нагірна, Перемоги, Петра Савеги, Польова, Піонерська, Радянська, Шевченка, Шкільна
Тетіївський07.07.2020 10:4007.07.2020 10:41Стадниця: Заводська
Рокитнянський07.07.2020 10:1407.07.2020 11:05Насташка: 8 Березня пров., Береговий, Вишнева, Жовтнева, Зарічанська, Зелений, Миру, Млиновий, Молодіжна, Новий, Перемоги, Першотравнева, Польова, Польовий, Поправський, Рибний, Ставовий, Степурівська, Степурівський, Центральна, Центральний, Шевченка
Троїцьке: Загребля
Вишгородський07.07.2020 10:0007.07.2020 10:10Демидів: Б.Хмельницького, Варвари Довженко, Васильєва, Гурєєва, Київська, Кільцева, Радянська, Річна, Садова, Фастова, Шкільний
Вишгород: Глібова, Мазепи, Шкільна, Шолуденка
Лютіж: 50 років СРСР, І. Франка, Б.Хмельницького, Бульварна, Бірківська, Ватутіна, Визволителів, Вишгородська, Вишнева, Вітряного, Гагаріна, Грушевського, Дніпровська, Квіткова, Київська, Комарова, Комсомольська, Леніна, Лесі Українки, М.Рильського, Малькова, Масив Північний, Миру, Молодіжна, Нефьодова, Новий масив, Новопрорізна, Панченко, Петрова, Польова, Полянського, Поповича, Прилісна, Приморська, Пушкіна, Сваромська, Сердитого, Трофімова, Урочище «Поле», Урочище «Туровча», Харківця, Цвілія, Чапаєва, Чернинська, Шевченка, урочище "Лісове-1"
Литвинівка: Червона Слобода
Воропаїв: Молодіжна
Глібівка: Соборна
Димер: Вулиця невизначена
Синяк: Жовтнева
Старі Петрівці: СТ «Міраж»
Вишгородський07.07.2020 09:5307.07.2020 15:04Димер: База стільникового зв'язку
Демидів: 40 років Перемоги, Вербова, Доценка, Київська, Козацька, Лесі Українки, Михайлівська, Польова, Радянська, Фастова, Яблунева
Литвинівка
Показані 61-80 із 18 541 запису.