Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40
(067) 495-70-40

Аварійні відключення

Районий підрозділВідключенняВключенняНаселені пункти, вулиці
Броварський08.07.2020 05:5008.07.2020 15:47Велика Димерка: Євтушенка, Б.Хмельницького, Бобрицька, Броварська, Введенська, Вербна, Горького, Григорія Миронця, Жовтнева, Залізнична, Зелена, Зеленого, Зоряна, Київська, Комсомольська, Коцюбинського, Лермонтова, Лесі Українки, Макаренка, Макаренка пров., Механізаторів, Миронця Григорія, Миру, Незалежності, Олімпійська, Парникова, Першотравнева, Покровська, Польова, Польовий, Поповича, Прорізна, Сидоренків, Ситюкова, Соборна, Сонячна, Степова, Франка, Чапаєва, Челюскінців, Чернігівська, Щорса, Щорса пров., Яблунева
Гоголів: Преображенська
Княжичі: Майська
Бровари: М.Лагунової, Мейса Джеймса
Пухівка: Піонерів
Рожни: Зелена, Піщана, Свободи
Красилівка: Козацька
Рожівка: Польова
Калинівка: Теплична
Кагарлицький08.07.2020 05:4808.07.2020 06:41Ржищів: 1-го Травня, Івана-Валентина Задорожного, Адмірала Петренка, Бузкова, Вокзальна, Героїв Дніпра, Зенона Головінського, Зоряна, Київський Шлях, Козацька, Комарова, Коцюбинського, Кошового, Леніна, Михайла Грушевського, Незалежності, Нова, Оболонська, Олександра Довженка, Олімпійська, Освіти, Пилипа Орлика, Пушкіна, Радіаторна, Райдужна, Силкіних, Соборна, Солов`їна, Толстого, Троїцька, Франка, Шевченка, Яблунева, Ярмаркова, Ярослава Мудрого
Панікарча: Садова
Халча: Виселкове
Іванківський08.07.2020 05:4708.07.2020 12:32Залішани: Садова
Красятичі: Воздвиженська
Вересня: Зарічна, Пісчана, Центральна
Вовчків: Миру, Травнева, Яблунева
Стовпне: Березова, Каштанова
Шкнева: Гагаріна, Молодіжна
Іванківський08.07.2020 05:4708.07.2020 10:19Мар'янівка: Західна, Київська, Молодіжна, Шляхова
Рагівка: 40 років Перемоги, Шевченка, Яблунева
Стара Марківка: 9 Травня, Чапаєва, Шевченка, Щорса
Шкнева: Гагаріна, Молодіжна
Яготинський08.07.2020 05:4508.07.2020 12:05Яготин: Зарічанська
Тужилів: Калитянська, Київський, Непорожнівська, Сонячна
Кулябівка: Зарічна, Київська, Миру, Сонячна, Шевченка
Шевченкове: Шевченка
Баришівський08.07.2020 05:4008.07.2020 13:45Перемога: 30 років Перемоги, Гагаріна, Гагаріна пров., Київська, Космонавтів, Куренівська, Нова, Партизанська, Садова, Старокиївська, Тиха, Ядлівська
Баришівський08.07.2020 05:3908.07.2020 15:20Ярешки: Будівельників, В.Правика, Гагаріна, Дніпровська, Дружби, Космонавтів, Коцюбинського, Криворізька, Луговий, МАРГАНЕЦЬКА, Миру, Молодіжна, Польова, Садовий, Т.Г.Шевченка, Центральна, Чкалова, Чорнобильська
Пилипче: 1-го Травня, Берегова, Горянська, Затишна, Клубний, Козацька, Ломоносова, Миру, Набережна, Польовий, Франка, Шевченка, Щаслива, пров. Молодіжний, пров. Озерний
Баришівка: Центральна
Рудницьке: Лесі Українки
Баришівський08.07.2020 05:3908.07.2020 06:21Лехнівка: Братів Петренків, Будівельників, Донецька, Енергетиків, Копачевська, Машинобудівельна, Механізаторів, Паркова, Польова, Роговця, Транспортна, Труда, Центральний, Шевченка, Ювілейний
Ярешки: Гагаріна, Дніпровська, Дружби, Козацька, Космонавтів, Криворізька, Луговий, Набережна, Набережний, Новочистогалівська, Нікопольська, Овочевий, Садовий, Т.Г.Шевченка, Центральна, Центральний пров., Чкалова, Чорнобильська
Баришівка: Центральна
Васильківський08.07.2020 04:3008.07.2020 12:45Гребінки: 1 Травня, 1 Травня пров., Калініна, Котовського, Кірова, Леніна, Ленінградська, Ленінградський, Науки, Островського, Радянська, Фрунзе, Фрунзе пров., Чапаєва, Челюскінців, Чехова, Чехова пров.
Обухівський08.07.2020 03:4009.07.2020 01:36Підгірці: Боровкова, Васильківська, Київська, Нагірна, Польова
Креничі: Зелений Гай, Лісова, Межигірська, Межигірський пров., Польова, СТ "Родник", Садова, Центральна
Копачів: Горького
Обухів: Київська
Великі Дмитровичі: Бідношеї, Васильківська, Київська, Лесі Українки, Невизначена
Малі Дмитровичі: Васильківська, Володимирська
Українка: Зв'язку
Григорівка: Садова
Мала Вільшанка: Садова
Паращина: Садова
Рославичі: Поле
Гвоздів: СТ "Смерічка - 2"
Васильківський08.07.2020 03:2208.07.2020 13:50Устимівка: 50-річчя Жовтня, 8 Березня, Ілліча, Білоцерківська, Горького, Колгоспна, Колгоспна-нова, Комінтерна, Кільцева, Кірова, Леніна, Ленінського Комсомолу, Лісова, Набережна, Першотравнева, Прорізний, Пушкіна, Шевченка пров., Шкільний
Ковалівка: 1 Травня, 2 П`ятирічка, 8 Березня, Гагаріна, Леніна, Лісова, Матросова, Молодіжна, Паризької Комуни, Стадіонна, Шевченка, Щорса
Обухівський08.07.2020 02:5108.07.2020 11:41Перегонівка: Воїнів, Гержана, Зарічна, Лісова, Механізаторів, Перемоги, Хуторна, Шевченка
Трипілля: Дмитрівська
Матяшівка: Польова
Семенівка: Садова
Нові Безрадичі
Обухів: Малишка, Промислова
Ставищанський08.07.2020 02:2408.07.2020 03:12Гостра Могила: Березневий, Вербова, Вітряний, Жовтнева, Зелений, Клубний, Липовий, Мирний, Миру, Молодіжна, Нова, Соборна, Січневий, Центральна, Шкільна
Кривець: 1 Травня, 8 Березня
Розкішна: Шевченка
Любча: Берегова, Береговий, Нова, Польова, Поштова, Райдужна
Журавлиха: Ватутіна
Ставище: Траса Київ-Одеса
Ставищанський08.07.2020 01:3408.07.2020 01:47Іванівка: Івана Мазепи, Валентини Білорус, Григорія Березницького, Матросова, Набережна, Нагірна, Петрівських, Поштова, Рибіна, Сім'ї Демуцьких, Сім'ї Клименків, Тараканівського, Хортицька
Богатирка: Водопійна, Короленка, Кільцева, Любчанська, Садова, Сім'ї Похилевичів, Шевченка, Юзефа-Богдана Залєського
П.-Хмельницький07.07.2020 21:5708.07.2020 14:48Переяславське: Горького
Пологи-Вергуни: Боберська, Кам'янський, Луки, Макаренка, Миколаєнка, Набережна, Одинця, Підгірна, Черкаська, Шевченка, Щорса
Шевченкове: Вулиця невизначена, Космонавтів, Механізаторів, Молодіжна, Перемоги, Переяславська, Польова, Садова, Центральна, Шевченка
Улянівка: Дружби, Левадня, Підгірна, Середня, Шкільна
Ташань: 1 Молодіжний, 2 Молодіжний, Житника, Леніна, Леніна пров., Лугова, Молодіжна, Перемоги, Переяславська, Польова, Шевченка
Положаї: 1-го Травня, 8 Березня, Жовтневої Революції, Космонавтів, Молодіжна, Польова, Польовий, Садова, Шевченка, Шевченка пров.
Єрківці: Весняна
Тарасівка: Шевченка
Бородянський07.07.2020 20:0907.07.2020 20:48Пісківка: 1-го Травня, Весняна, Дачна, Ніни Сосніної, Санаторна, Тетерівська, Центральна, Шкільна
Діброва: Валентина Опанасенка
Луб'янка: 1-го Травня
Макарівський07.07.2020 19:4608.07.2020 16:30Липівка: Дружби, Київська, Коцюбинського, Кримська, Миру, Прогресовський, Садова, Шевченка
Лозовик: Лозовик
Андріївка: Незалежності, Петриченка
Макарів: Ватутіна, Волощенка, Голуба Андрія, Грушевського, Димитрія Ростовського, Довга, Житня, Кулаковського, Малика, Озерна, Проектна, Свободи, Собка Вадима, Черешньових, Ю.Яновського
Червона Слобода: Лесі Українки
Гавронщина: 1 Травня, Київська
Бориспільський07.07.2020 19:2608.07.2020 18:42Сошникiв: Іванова, Іскрівська, Боженка, Гагаріна, Герасименка, Жовтнева, Зелений Гай, Зоряна, Калініна, Комарова, Коцюбинського, Лісова, Ліченка, Ліченка пров., Молодіжна, П. Тригуба, Революційна, Солонська, Стрімка, Чапаєва, Щорса, Щучинська
Гнідин: Лугова, Млиново, Шкільна, Шкільний
Старе: Гагаріна, Герасименка, Левадна, Лісова, Молодіжна, Садова, Сріблянська
Чубинське: Яблунева
Бориспіль: Головатого, Григора Тютюнника, Київський Шлях, Лермонтова, Пилипа Орлика
Кийлiв: Озонна
Дударкiв: Миру
Вишеньки: Б.Хмельницького, Чубинського
Обухівський07.07.2020 18:3207.07.2020 23:47Германівка: 30 років Перемоги, Б.Хмельницького, Братів Пономарьових, Виговського, Дніпровської Чайки, Замостянська, Коваленка, Невідомих Партизанів, Олени Ковальчук, Перемоги, Прирічкова
Семенівка: Автошосе Київський Шлях, Б. Байненкова, Б.Хмельницького, Ватутіна, Гагаріна, Гоголя, Горького, Грушевського, Жовтневої Революції, К.Маркса, Макаренка, Малишка, Молодіжна, Прирічкова, Сагайдачного, Садова, Шевченка, Шкільна
Перегонівка: Воїнів, Гержана, Зарічна, Лісова, Механізаторів, Перемоги, Хуторна, Шевченка
Трипілля: Дмитрівська, Шевченка
Українка: Придніпровська
Нещерів: Садова
Матяшівка: Польова
Нові Безрадичі: Набережна
Обухів: Васильківська, Київська, Малишка, Промислова
Козин: Кедровий
Красне Перше: Андрія Малишка
Кагарлицький07.07.2020 17:5407.07.2020 18:13Зікрачі: Б. Хмельницького пров., Б.Хмельницького, Будівельна, Незалежності, Садова, Ставковий пров.
Стрітівка: Б.Хмельницького, Берегова, Богуна, Воропаївська, Гагаріна, Героїв Трипілля, Колгоспна, Кошового, Кільцева, Лесі Українки, Лісова, Молодіжна, Нагірна, Нова, Озерна, Перемоги, Польова, Підгірна, Садова, Урочище Вовчихи, Чапаєва, Шевченка
Показані 41-60 із 18 541 запису.