Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40
(067) 495-70-40

Аварійні відключення

Районий підрозділВідключенняВключенняНаселені пункти, вулиці
Згурівський28.06.2020 19:0129.06.2020 12:24Мала Березанка: Козацька, Космонавтів, Набережна, Набережний пров., Перемоги, Савицької, Франка, Хутір Левченково, Шевченка, Шевченка пров.
Черевки: Вулиця невизначена, Жовтнева, Зоряний, Леніна, Мисливська, Молодіжна, Польовий, Садова, Травнева, Українська, Урожайна, Урожайний, Шевченка, Шкільна, Шкільний
Любомирівка: Набережна
Вільне: Вільне, Гагаріна, Шевченко
Олександринівка: Олександринівка
Левченкове: Космонавтів
Згурівка: Заліснянська
Нова Олександрівка: Вулиця невизначена, Солом`янська, Українська, Чернинська, Юності
Згурівський28.06.2020 19:0129.06.2020 11:26Турівка: Леніна
Красне: Жовтнева, Кошового, Леніна, Лісова, Першотравнева, Пушкіна, Піонерська, СТФ, Семенова, Шевченка
Пасківщина: Набережна
Крупіль: Київський шлях
Згурівка: Іванківська, Б.Хмельницького, Визволителів, Вишнева, Героїв Майдану, Гоголя, Горького, Залізнична, Заможна, Заможний пров., Кооперативна, Котляревського, Кошового, Лермонтова, Маяковського, Медова, Морянська, Московська, Незалежності, Незалежності пров., Нова, Новий, Озерна, Паркова, Переяславська, Першотравнева, СТФ, Слов`янська, Українська, Франка, Центральна, Чкалова, Чкалова пров.
Олександринівка: Олександринівка, Садова, Українська
Сквирський28.06.2020 18:3529.06.2020 14:30Антонів: Зарічна, Комсомольська, Леніна, Партизанська, Перемоги, Пролетарська
Шамраївка: Городище
Пустоварівка: Б.Хмельницького, Ватутіна, Вишнева, Гагаріна, Гоголя, Горького, Куліша Леоніда Пилиповича, Лісова, Миру, Мічуріна, Площа Перемоги, Польова, Соборна, Шевченка, Щаслива
Іванківський28.06.2020 18:3429.06.2020 12:01Нові Макалевичі: Миру, Польова, Правди
Ковалівка: Гагаріна, Молодіжна
Доманівка: Лісова, Садова
Карпилівка: 8 Березня, Корольова
Піски: Садова
Степанівка: Зарічна, Пролетарська
Сквирський28.06.2020 18:1828.06.2020 19:48Селезенівка: Гагаріна, Грушевського, Жовтнева, Зарічна, Лесі Українки, Лісова, Миру, Набережна, Нова, Польова, Соборна, Травнева, Шевченка
Каленна: Гагаріна
Самгородок: Лісова
Яготинський28.06.2020 18:0828.06.2020 18:27Яготин: Траса Київ-Харків
Богданівка: Луначарського
Іванківський28.06.2020 17:5228.06.2020 20:55Оране: Заводська, Лісова, Набережна, Нова, Погінна, Польова, Поперечна, Поштова, Піскунів, Річковий, Садова, Червоний шлях, Шевченка, Шляхова
Хочева: Лісова, Миру, Піщана, Радянська, Шляхова
Фрузинівка: Гагаріна, Миру, Оранський, Річний
Яготинський28.06.2020 17:5028.06.2020 20:06Яготин: Зарічанська
Тужилів: Калитянська, Київський, Непорожнівська, Сонячна
Кулябівка: Зарічна, Київська, Миру, Сонячна, Шевченка
Шевченкове: Шевченка
Згурівський28.06.2020 17:4729.06.2020 01:36Мала Супоївка: Гагаріна, Гоголя, Короленка, Недрянська, Новоіванівська, Польова, Роговця, Садова, Ставкова, Українська, Шевченка, Яковця
Жуківка: Вишнева, Вулиця невизначена, Каштанова, Корольова, Набережна, Перемоги, Покровська, Шкільна
Ірпінський28.06.2020 17:3328.06.2020 18:37Ірпінь: 1 Північний Тупик, 1 Український, 1-го Травня, 2 Північний Тупік, 2 Український, Ватутіна, Виговського, Гагаріна, Гостомельське Шосе, Достоєвського, Капітана Зайцева, Карла Маркса, Квіткова, Київська, Київський, Комінтерна, Лермонтова, Лесі Українки, Лисенка, Лісова, М.Рильського, Максима Рильського пров., Матросова, Миколи Носова, Молодіжна, Мінеральна, О.Кошового, Пролетарська, Пушкінська, Північна, Північний, Піонерська, Садова, Свердлова, Соборна, Стоянка 2 Кошевого, Українська, Університетська, Федорова, Чехова, Шевченка, Щаслива
Буча: Ватутіна, Кірова
Стоянка: Садова, Свердлова
Ворзель: Лісова, Тюльпанова
Коцюбинське: Пономарьова
Броварський28.06.2020 17:0628.06.2020 17:33Заворичі: СТ "Ватутінець", СТ "Калинка", СТ "Сетевик", СТ "Трубіж"
Бобрик: Ватутіна, Вербова, Вишнева, Волошкова, Гагаріна, Голуба, Довженка, Ентузіастів, Заворицька, Козацька, Колгоспна, Кооперативна, Кринична, Лесі Українки, Лугова, Лісова, Матросова, Михайлівська, Молодіжна, Набережна, Парникова, Польова, Пушкіна, Райдужна, Садова, Шевченка
Требухів: Мічуріна
Гайове: Дачна
Броварський28.06.2020 17:0328.06.2020 17:23Семиполки: 1-го Травня, Вулиця невизначена, Гвардійська, Київське шосе, Миру
Броварський28.06.2020 17:0028.06.2020 17:21Семиполки: 1-го Травня, Боженка, Гагаріна, Дніпровська, З.Космодем'янської, Київське шосе, Княгині Хованської, Коцюбинського, Красуцького, Леніна, Лесі Українки, Лісова, Матросова, Миру, Молодіжна, Мічуріна, Озерна, Пролетарська, Франка, Шкільна, Щорса
Залісся: Резиденція
Бровари: Молодіжна
Броварський28.06.2020 16:5828.06.2020 17:54Калита: 1-го Травня, Бредака, Бредака пров., Вербова, Гоголя, Зернова, Квітнева, Кленова, Кобзаря, Кооператив «Дружба», Коцюбинського, Кошового, Кругова, Левицького, Лесі Українки, Малинова, Миру, Молодіжний, Набережна, Нова, Озерна, Окружна, Першотравнева, Польова, Пушкіна, Пінчука, Піонерська, Піонерський, Піщана, Садова, Скока, Слуківська, Сонячна, Спортивна, Турчиновського, Урочище Млин, Франка, Чкалова, Шевченка, Шкільна, Шкільний, Ювілейний
Опанасів: 1-го Травня, Калинова, Лісова, Першотравневий, Петрівська, Радгоспна, Слуковський
Рудня: Козацька
Красилівка: Павла Тичини
Гоголів: Чернишевського
Заворичі: Вокзальна, Залізнична, Лугова, Молодіжний, Пляжний, Польовий, Радгоспна, Сонячна, Тепличний, Травнева, Шкільний пров.
Іванківський28.06.2020 16:1428.06.2020 20:15Горностайпіль: Інтернаціональна, В.Правика, Гагаріна, Жовтнева, Миру, Молодіжна, Перемоги, Першотравнева, Пономарьова, Пролетарська, Товаровського, Фокіна, Чорнобильська, Шевченка
Страхолісся: Бикова, Булгакова, Ватутіна, Жовтнева, Калачова, Колгоспна, Космонавтів, Кошового, Кудрявцева, Лісова, Миру, Мостового, Набережна, Першотравнева, Польова, Пушкіна, Рибалко, Сніжна, Франка, Цвіткова
Медвин: Лісова
Лапутьки: Річкова
Губин: Гагаріна, Лісовий, Чорнобильська
Станішівка: Миру
Зорин: Лугова
Вишгородський28.06.2020 16:1229.06.2020 11:45Рихта: Лісна, Подільська, Рихта, Шевченка
Ритні: Ритні, Тетерівська
Овдієва Нива: Бесарабська, Лісова, Овдієва Нива
Осещина: Лугова
Пилява: Лісова, Набережна, Перемоги, Пилява, Травнева
Сухолуччя: Вулиця невизначена, Лісова
Богдани: Богдани, Київська, Набережна, Підгірна
Обухівський28.06.2020 16:0928.06.2020 16:51Старі Безрадичі: Березова, Капустяна, Київська, Конюша, Набережна, СТ "Підгірне" , вул Вишнева, СТ «Березове», СТ «Медик-3», Свободи, Тиханська
Польок: Революції
Великі Дмитровичі: Комсомольська, Молодіжна, Польова
Плюти: Плютовська, СТ «Луговий», СТ «Світанок-2», Сосновий
Нові Безрадичі: Березова, Капустяна, Київська, Комсомольська, Левада, Молодіжна, Набережна, Першотравнева, Пушкіна, Підгірна, Садова, Сонячна, Тиханська, Церковний пров., Шевченка, пров. Підгірний
Капустяна: Капустяна
Нещерів: Івушка, Васильківська, Гагаріна, Горького, Горіхова, Зелена, Косіора, Лугова, Лісова, Молодіжна, Преображенська, СТ "Роднічок", СТ «Стугна», Садова, Трьохджерельна, Чехова
Обухів: Волошкова, Гоголя, Дзюбівка, Жеваги, Зінченка, Каштанова, Київська, Ковалевський ж/м, Лугова, Лукавиця ж/м, Миру, Польок, Промислова, Пушкіна, Чумацький шлях
Тарасівка: Пушкіна, Шевченка
Підгірці: Польова
Степок: Корольова
Березове: Березова
Малі Дмитровичі: Вишнева
Креничі: СТ "Лесная Поляна-2"
Козин: Нова, Рудики
Мала Вільшанка: Садова
Ленди: Сонячна
Трипілля: Суворова
Романків: Лісова
Витачів: Нагірна
Копачів: Дачний
Перше Травня: П. Гудима
Перегонівка: Гержана
Щербанівка: Шевченка
Паращина: Садова
Германівка: 30 років Перемоги
Українка: ---
Обухівський28.06.2020 16:0928.06.2020 16:51Нові Безрадичі: Тиханська
Чорнобильський28.06.2020 15:4928.06.2020 19:40Чорнобиль: Без назви
Іванківський28.06.2020 15:3828.06.2020 16:52Сукачі: І.Проскури, Будівельників, В.Кібенка, В.Ходимчука, Дружби, Кіровоградська, Лугова, Миру, Незалежності, Олександрійська, П.Осідач, Перемоги, Польова, Рибацька, Рибокомбінат, Садова, Світловодська, Соборна, Франка, Чорнобильська, Шевченка, Шевченка пров., Шкільна
Іванків: Івана Проскури, Автомобілістів
Пироговичі: Лугова, Українська
Прибірськ: Вишнева, Молодіжна, Соборна, Шевченка
Хочева: Миру, Радянська
Показані 181-200 із 18 540 записів.