Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40
(067) 495-70-40

Аварійні відключення

Районий підрозділВідключенняВключенняНаселені пункти, вулиці
Миронівський10.07.2020 09:3010.07.2020 09:55Козин: Бесарабівка, Зарічна, Козин, Моргунівка, Самарка, Шевченка
Броварський09.07.2020 17:1109.07.2020 17:38Шевченкове: Аеродромна, Б.Хмельницького, Бобрицька, Вишнева, Вокзальна, Глібова, Гоголівська, Гілляче, Гілляччя пров., Гіталова, Залізнична, Київська, Козацька, Космонавтів, Кошового, Кругла, Лесі Українки, Макаренка, Матросова, Механізаторів, Михайлівська, Молодіжна, Молодіжний, Незалежності, Нова, Першотравнева, Райдужна, Шевченка, Шкільна
Бобрик: Ватутіна, К.Свирської, Кленова, Козацька, Колгоспна, Коцюбинського, Лесі Українки, Лісова, Матросова, Михайлівська, Молодіжна, Нова, Польова, Соборності, Теплична, Франка, Шевченка
Гайове: Центральна
Требухів: Вокзальна, Вокзальний, Першотравнева
Пухівка: Радгоспна
К.-Святошинський09.07.2020 14:4509.07.2020 15:33Вишневе: Європейська, В.Чорновола, Вітянська, Григорія Сковороди, Зелена, Квітнева, Київська, Кутузова, Лесі Українки, Лісний, Машинобудівників, Освіти, Остапа Вишні, Поштовий, Південна, Святошинська
Тарасівка: Польова
Петропавлівська Борщагівка: Комарова
Дмитрівка: Садова
Гореничі: Леніна
Крюківщина: Мічуріна
Чайки: Стельмаха
Софіївська Борщагівка: Житня, Лесі Українки, Садова, Толстого
Забір'я: Шевченка
К.-Святошинський09.07.2020 13:5609.07.2020 16:33Гатне: Амбулаторна, Амбулаторний, Берегова, Валовня, Ватутіна, Володимирська, Гагаріна, Гагаріна пров., Грушевського, Доброго Дуба, Дружби, Жовтнева, Жулянська, Затишна, Зелена, Зоряна, Квітнева, Київська, Київський, Комарова, Космонавтів, Коцюбинського, Курганна, Кібернетична, Лесі Українки, Лісна, Лісова, Марченка, Миру, Миру пров., Молодіжна, Музейна, Нова, Озерна, Перемоги, Петрівського, Покровська, Польова, Підлісна, Садова, Свободи, Симоненко, Сонячна, Теремська, Франка, Шевченка, Шевченка пров., Шкільна, Шкільний, Я.Мудрого, Ярова
Петропавлівська Борщагівка: Авіаторів, Лісна
Ходосівка: Лугова
Чабани: Абрикосова, Виноградна, Квіткова, Київська, Кірова, Машинобудівників, Нова, Покровська, Польовий, Приозерна, Проектована, Сонячна
Боярка: Лермонтова, Сади,18 лінія, Хрещатик, Ягідна
Софіївська Борщагівка: Весняна
Гореничі: Леніна
Дмитрівка: Лісна
Білогородка: Калініна
Юрівка: Шевченка
Лісники: Куцьова
Віта-Поштова: Франка
Хотів: Ярослава Мудрого
Святопетрівське: Святоюріївська
Васильківський09.07.2020 12:4609.07.2020 14:38Гвоздів: 1 Травня, 1 Травня пров., Єлисеївська, Ботанічна, Гоголя, Дачна, Жовтнева, Зарічна, Зарічна-Східна, Київська, Комарова, Леніна, Нова, Новоселів, Поле, Рацкевича, СТ "Стандарт ", СТ "Акація", СТ "Архітектор", СТ "Університет-5"-2 КУ ім.Т.Г.Шевченка, СТ «Залізничник-1», Садова-Алоє, Східна, Шевченка, Шевченка пров., Щорса, Ярова
Рославичі: Жовтнева, Леніна, Масив "Жовтнева", Щорса, Юліанська
Макарівський09.07.2020 12:1409.07.2020 16:09Кодра: Варшавська, Дружби, Ключова, Ковпака, Ковпака пров., Кооперативний, Красноармійська, Лесі Українки, Лісова, Миру, Миру пров., Партизанська, Польова, Північна, Садова, Садовий пров., Франка, Центральна, Шевченка
Кодра-торф: Партизанська
Колонщина: Набережна
Макарів: Ватутіна
Броварський09.07.2020 11:2009.07.2020 17:24Бровари: Красовського, Москаленка Сергія, Онікієнка Олега, Підприємницька, Холодильний
Гоголів: Замкова, Стасюка пров.
Обухівський09.07.2020 07:3409.07.2020 07:48Підгірці: Боровкова, Васильківська, Київська, Нагірна, Польова
Креничі: Зелений Гай, Лісова, Межигірська, Межигірський пров., Польова, СТ "Родник", Садова, Центральна
Копачів: Горького
Обухів: Київська
Великі Дмитровичі: Бідношеї, Васильківська, Київська, Лесі Українки, Невизначена
Малі Дмитровичі: Васильківська, Володимирська
Українка: Зв'язку
Григорівка: Садова
Мала Вільшанка: Садова
Паращина: Садова
Рославичі: Поле
Гвоздів: СТ "Смерічка - 2"
Миронівський09.07.2020 06:4409.07.2020 08:13Карапиші: А.Даниленка, Героїв України, Карапиші, Польова, Садова, Ситника, Широка
Олександрівка: Берегова, Західна, Миру, Мисливська, Новосілка, Польова, Садова, Синявського, Степова, Центральна, Юровка
Вікторівка: Вишнева, Гагаріна, Грушевського, Калинова, Молодіжна, Мічуріна, Незалежності, Садова, Шевченка
Фролівка: Івана Франка, Вишнева, Гагаріна, Грушевського, Калинова, Набережна, Садова
Потік: Потік
Обухівський09.07.2020 06:0009.07.2020 10:50Обухів: Волошкова, Київська, Малишка, Яблуневий м-р
Підгірці: Боровкова, В/Ч, Васильківська, Гагаріна, Дубова, Ж/м "Луч", Жорновки, Київська, Лугова, Лісна, Лісова, Межигірська, Нагірна, Озерна, Польова, Піщана, СТ "Берізка", Садова, Столичне шосе
Романків: Лісова, Розкішна, Соснова
Мала Вільшанка: Садова
Козин: Конча-Озерна
Нещерів: Садова
Витачів: Нагірна
Семенівка: Грушевського
Українка: Соснова
Перегонівка: Хуторна
Васильківський09.07.2020 05:2009.07.2020 10:55Лосятин: Весняний, Гагаріна, Замкова, Комарова, Мічуріна, Набережна, Невизначена, Травневий, Узинська, Урожайна, Центральна, Шкільний
Соколівка: Івана Франка, Вишнева, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка
Тростинка: Поле
Саливонки: Леніна
Миронівський08.07.2020 21:2609.07.2020 01:10Микитяни: Гайдара, Жовтнева, Колгоспна, Лугова, Микитяни, Польова, Тракторна
Яхни: Деребасівська, Залізнична, Кооперативна, Корсунська, Лісова, Магістральна, Молодіжна, Міжгірна, Набережна, Незалежності, Перемоги, Першотравнева, Польова, Підгірний, Спортивна, Шевченка, Шкільний, Шосейна, Ярова, Яхни
Бориспільський08.07.2020 19:1908.07.2020 19:54Бориспіль: 2 Лютневий, 2 Польовий, 3 км. автодороги Бориспіль – Дніпропетровськ, 5 км автошляху Бориспіль-Золотоноша, А.Солов’яненка, Академіка Шульги, Академіка Шульги пров., Амосова, Бабкіна пров., Березовського, Березовського пров., Булгакова, Білоозерська, Валентина Лисиці, Василя Лукашевича, Вересая, Вересая пров., Військове містечко, Герцена, Герцена пров., Глібова, Драгоманова, Каховська, Каховський, Київський Шлях, Князя Бориса, Козацька, Косогона, Кутузова, Лобановського, Лугова, Лісова, Нахімова, Незалежності, Остапа Вересая, Островського, П.Верни, Покровська, Польова, Польовий, Поштова, Пушкіна, Пушкіна пров., Р. Окіпної пров., Раїси Окіпної, Розумовського, Сергія Жигалка, Сковороди, Сосюра, Спортивна, Старокиївська, Стефаника, Сірова, Сірова пров., Теплична, Франка, Ціолковського, Ціолковського пров., Чернишевського
Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький, Івана Богуна пров., Іванківська, Березняки, Вишнева, Вороньківська, Вітчизняна, Гагаріна, Галавурівська, Глибоцька, Головурівська, Дружби, Зоряна, Калинова, Комарова, Котляревського, Лугова, Малишевського, Набережна, Незалежності, Незалежності пров., Озерна, Перемоги, Польова, Садова, Садовий, Соборності, Соборності пров., Степана Разіна, Тарасівська, Центральна, Яблунева
Городище: Волошкова, Кірова, Лугова, Привітна, Проліскова, Райдужна, Свободи, Слави, Соборна, Степова, Травнева, Центральна, Чубинського
Проліски: Промислова
Гнідин: Героїв, Заводська, Невизначена
Глибоке: Героїв Майдану, Полковника Радієвського, Польова, Центральна
Фастівський08.07.2020 17:5608.07.2020 18:26Фастів: 2 Терешкової пров., Європейська, Івана Ступака, Андрія Саєнка, Андрія Саєнка пров., Бишівська, Бояринцева, Брандта, Броварська, Броварський пров., Буцикова, Буцикова пров., Волошкова, Генерала Пількевича, Генерала Пількевича пров., Героїв Танкістів, Героїв Танкістів пров., Гоголя, Дідовщанська, Житомирська, Житомирський пров., Журавлина, З.Космодем'янської пров., Зарічна, Зоряна, К.Строкова, Калинова, Квітнева, Квітневий, Княгині Ольги, Княгині Ольги пров., Козацької Слави, Комунальний, Коцюбинського пров., Кутузова, Кутузова пров., Л.Чайкіной, Леонтовича пров., Лесі Українки, Лисенка, Лугова, Маяковського, Молодіжна, Моріна, Нагорна, Некрасова, Овражна, Овражний, Озерна, Озерний, Олександра Цьопича, Олександра Цьопича пров., Павла Полуботка, Папаніна, Папаніна пров., Перемоги площа, Покровська, Польова, Польовий, Райдужна, С. Васильченка, С.Білого, Савченка, Свято-Покровська, Силенка, Снігурівська, Соборна, Соборна площа, Сонячна, Стеценка, Стеценка пров., Стовби, Строкова, Суворова, Суворова пров., Терешкової, Терешкової пров., Тичини, Толстого, Тітова, Тітова пров., Франка пров., Чехова, Шевченка, Шевченка пров., Ювілейна, Ярослава Мудрого, Ярослава Мудрого пров., пров. Савченка, пров. Стовби
Веприк: Соборна
Мала Снітинка
Баришівський08.07.2020 16:5008.07.2020 17:16Лехнівка: Братів Петренків, Будівельників, Донецька, Енергетиків, Копачевська, Машинобудівельна, Механізаторів, Паркова, Польова, Роговця, Транспортна, Труда, Центральний, Шевченка, Ювілейний
Ярешки: Гагаріна, Дніпровська, Дружби, Козацька, Космонавтів, Криворізька, Луговий, Набережна, Набережний, Новочистогалівська, Нікопольська, Овочевий, Садовий, Т.Г.Шевченка, Центральна, Центральний пров., Чкалова, Чорнобильська
Баришівка: Центральна
Рокитнянський08.07.2020 13:5008.07.2020 13:58Рокитне: 8 Березня, Європейська, Ігоря Зінича, Братів Липовенків, Виноградна, Вокзальна, Вулиця невизначена, Вільшаний, Гагаріна, Енергетиків, Заводська, Князя Володимира, Корольова, Криничний, Круговий, Липневий, Лісна, Маслозаводська, Медоварна, Мирний, Набережна, Незалежності, Новий, Новоселів, Огородня, Першотравнева, Поштова, Прорізна, Садова, Селянська, Смоляна, Урожайна, Червона Січ, Шкільна, Шкільний
Богуславський08.07.2020 13:3008.07.2020 16:08Шупики: Автодорога « Миронівка-Богуслав» 9 км, Д.Онопрієнка, Кирилівська, Лісова, Лісовий, М.Гризун, Молодіжна, Нова, Першотравнева, Самарка, Стадіонна, Центр, Центральна, Шкільна, Шупики, Яр, пров. Жовтневий
Туники: Більмачі, Гагаріна, Гагаріна пров., Мисайлівська, Перемоги, Шевченка
Карандинці: Озерна, Центр
Богуслав: Богуславка, Мисайлівська
Бориспільський08.07.2020 12:5408.07.2020 17:34Сошникiв: Ліченка
П.-Хмельницький08.07.2020 11:3408.07.2020 13:48Соснова: Берегова, Г. Ошкала пров., Жовтневої Революції, Космонавтів, Леніна, Перемоги, Поліська, Радянська
Студеники: Кільцева, Студениківська, Якушева, Якушева пров.
Сомкова Долина: Лісова, Перемоги, Перемоги пров., Поліська, Пугачова, Садова, Христини Цуприк, Шевченка, Якима Сомка
Соснівка: Миру, Набережна, Польова, Поліська, Пухівська
П.-Хмельницький08.07.2020 11:3208.07.2020 13:44Студеники: 1 Пономаренка пров., 2 Радянський, Акаційова, Вишнева, Козелецька, Кільцева, Лісова, Мохорівка, Озерна, Переяславське Шосе, Переяславське Шосе пров., Пономаренка, Садова, Студениківська, Якушева, Якушева пров.
Строкова: Зелена, Колгоспна, Лугова, Лісова, Молодіжна, Перемоги, Перемоги пров., Польова, Піщана, Садова, Центральна, Шкільна
Помоклі: Б.Хмельницького, Берегова, Гагаріна, Дружби, Жовтнева, Зарічна, Кірова, Лугова, Луговий, Лісна, Молодіжна, Павленка, Перемоги, Польова, Піщана, Радянська, Садова, Самарівська, Страдного, Травнева, Шевченка, Шкільна, Щорса, Щорса пров.
Жовтневе: Садова, Шевченка
Показані 1-20 із 18 541 запису.