Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40
(067) 495-70-40

Аварійні відключення

Районий підрозділВідключенняВключенняНаселені пункти, вулиці
Бородянський30.03.2020 23:0031.03.2020 00:06Пилиповичі: Весела, Вишнева, Воровського, Гагаріна, Дачна, Дружби, Лісова, Макійчукова, Миру, Молодіжна, Незалежності, Петровського, Польова, Привокзальна, Світанкова, Сонячна, Шевченка, пров. Сонячний-1, пров. Сонячний-2
Пороскотень: Дачна, Лісна, Лісова, Миру, Нова, Перемоги, Пороскотень, СТ «Дружба-2» вул. Центральна
Шибене: Кооперативна
Бородянка: Київська
Галинка: Центральна
Клавдiєво-Тарасове: Вулиця невизначена
Богуславський30.03.2020 21:18орієнтовний час відновлення електропостачання протягом 8 годинВiльховець: Виноградна, Виноградний пров., Степова, Шкільна
Семигори: Берегова, Горького, Кайдашівська, Котки, Котляревського, Лесі Українки, Лозова, Лісова, Макаренка, Молодіжна, Набережна, Нечуя-Левицького, Польова, Польовий, Садова, Семигори (1), Соснова, Стадіонна, Шевченка
Васильківський30.03.2020 21:1230.03.2020 23:12Мар'янівка: Гагаріна
Устимівка: 50-річчя Жовтня, Залізнична, Зої Космодем'янської, Комінтерна, Леніна, Лісова, Польова, Привокзальна
Пологи: Білоцерківська, Гагаріна, Леніна, Лесі Українки, Нова, Садова, Суворова, Шевченка
Гребінки: Білоцерківська
Черниші: Лугова
Велика Солтанівка: Васильківська
Згурівський30.03.2020 14:5430.03.2020 16:38Вознесенське: Гагаріна, Жовтнева, Запоріжська, Мелітопольська, Українська
Гречана Гребля: Гр.Гребля, Незалежності
Пайки: Пайки
Горбачівка: Горбачівка
Бородянський30.03.2020 10:3230.03.2020 14:44Загальці: Автодорога Київ-Ковель, В.Дубичанська, Гагаріна, Гідності, Дружби, Квітнева, Миру, Молодіжна, Незалежності, Перемоги, Поповича, Правди, Свободи, Франка, Хутір Гай, Шевченка
Нова Буда: 1-го Травня, Лісова, Миру, Нова, Слобідська, Спартак, Шевченка, Шкільна
Майданівка: Малинова, Миру, Миру пров., Першотравнева, Першотравневий, Привокзальна, Садова, Центральна, Центральний, Шевченка, Шкільна, Шкільний
Спартак: Спартак, Спартак
Вишняки: Вишнева, Молодіжна, Нова
Язвинка: Лісова
Бородянка: Індустріальна, Абрикосова, Автомобілістів, Вишнева, Заводська, Запоріжська, Побутовиків, Полупанова, Південна, Радужна, Сонячна
Поташня: Лісова, Поташня, СТ "Електрик"
Бондарня: Бондарня, Лісова, Садова, Шевченка
Пісківка: Ніни Сосніної
Озера: Шевченка
Великий Ліс: Великий Ліс
Мироцьке: Радгоспна
Дружня: Леніна, СТ "Простір"
Броварський30.03.2020 07:2730.03.2020 07:58Бровари: Івана Пулюя, Бандери Степана, Бульвар Незалежності, Вулиця невизначена, Гагаріна, Героїв УПА, Глинки, Гончаренка Аверкія, Декабристів, Кармелюка, Катерини Білокур пров., Короленка, Короленка пров., М.Лагунової, Незалежності, Панаса Мирного, Савченка Володимира, Сушка Романа, Фонтене-су-Буа, Центральної Ради, Чернігівська
Іванківський30.03.2020 01:3030.03.2020 02:00Нові Макалевичі: Миру, Польова, Правди
Ковалівка: Гагаріна, Молодіжна
Доманівка: Лісова, Садова
Карпилівка: 8 Березня, Корольова
Піски: Садова
Степанівка: Зарічна, Пролетарська
Іванківський29.03.2020 18:4529.03.2020 19:10Сукачі: І.Проскури, Будівельників, В.Кібенка, В.Ходимчука, Дружби, Кіровоградська, Лугова, Миру, Незалежності, Олександрійська, П.Осідач, Перемоги, Польова, Рибацька, Рибокомбінат, Садова, Світловодська, Соборна, Франка, Чорнобильська, Шевченка, Шевченка пров., Шкільна
Іванків: Івана Проскури, Автомобілістів
Пироговичі: Лугова, Українська
Прибірськ: Вишнева, Молодіжна, Соборна, Шевченка
Хочева: Миру, Радянська
Іванківський29.03.2020 16:0029.03.2020 16:05Рудня-Тальська: Жовтнева, Тальська, Шкільна
Рокитна Слобода: 8 Березня, Лісова
Білий Берег: Дружби, З.Космодем'янської
Триліси: Незалежна
Воропаївка: 1-го Травня, Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка
Шпилі: 1-го Травня, Зарічна, К.Фещенко, Калиновий, Миру, Шевченка, Шевченка пров., Шкільна
Р.Шпилівська: Дружби, Зарічна
Зимовище: 1-го Травня, Миру
Леонівка: В.Кібенка, В.Кібенка пров., Київська, Курловича, Шевченка
Феневичі: Ланова
Макарівський29.03.2020 15:2029.03.2020 15:31Вільне: Будівельна, Волинська, Вільшанська Нива, Дружби народів, Кузнецова, Куйбишева, Миру, Набережна, Новошепелівська, Ровенська, Свободи, Тернопільська
Соснівка: Анатолія Сніжка, Волинська, Дружби народів, Київська, Ковельська, Леніна, Лесі Українки, Мічуріна, Набережна, Пшенична, Рокитнянська, Шевченка, Шкільна
Макарів: Б.Хмельницького
Броварський29.03.2020 15:0429.03.2020 16:16Велика Димерка: Бобрицька, Ворошилова, Ворошилова пров., Промислова, Соборна
Семиполки: 1-го Травня
Іванківський29.03.2020 08:2829.03.2020 09:25Горностайпіль: Інтернаціональна, В.Правика, Гагаріна, Жовтнева, Миру, Молодіжна, Перемоги, Першотравнева, Пономарьова, Пролетарська, Товаровського, Фокіна, Чорнобильська, Шевченка
Страхолісся: Бикова, Булгакова, Ватутіна, Жовтнева, Калачова, Колгоспна, Космонавтів, Кошового, Кудрявцева, Лісова, Миру, Мостового, Набережна, Першотравнева, Польова, Пушкіна, Рибалко, Сніжна, Франка, Цвіткова
Медвин: Лісова
Лапутьки: Річкова
Губин: Гагаріна, Лісовий, Чорнобильська
Станішівка: Миру
Зорин: Лугова
Бориспільський29.03.2020 04:5129.03.2020 06:58Процiв: Берегова, Висока дамба, Дружби, Пролісок
Вишеньки: Млиново
Васильківський29.03.2020 01:3829.03.2020 05:35Калинівка: Васильківська, Калинова, Калініна, Лесі Українки, Лисенка, Матросова, Паркова, Парковий пров., Польова, Центральна
К.-Святошинський28.03.2020 23:4629.03.2020 01:06Новосілки: Єрмоленко, Академічна, Академічний, Богуславська, Боженка, Бузкова, Васильківська, Деметра, Київська, Лісна, Нова, Озерна, Паркова, Проектована, Садова, Смерекова, Сонячна, Теремська, Фіалкова, Центральна, Янтарна
Тарасівка: Абрикосова
Боярка: Є.Коновальця
Чабани: Машинобудівників
Гореничі: Столична
Броварський28.03.2020 18:2128.03.2020 19:08Бровари: Б.Хмельницького, Будівельників, Москаленка Сергія, Окружна, Покровська
Броварський28.03.2020 18:2128.03.2020 20:08Бровари: Б.Хмельницького, Будівельників, Москаленка Сергія, Окружна, Покровська
Броварський28.03.2020 18:0928.03.2020 18:14Велика Димерка: Євтушенка, Б.Хмельницького, Бобрицька, Броварська, Введенська, Вербна, Горького, Григорія Миронця, Жовтнева, Залізнична, Зелена, Зеленого, Зоряна, Київська, Комсомольська, Коцюбинського, Лермонтова, Лесі Українки, Макаренка, Макаренка пров., Механізаторів, Миронця Григорія, Миру, Незалежності, Олімпійська, Парникова, Першотравнева, Покровська, Польова, Польовий, Поповича, Прорізна, Сидоренків, Ситюкова, Соборна, Сонячна, Степова, Франка, Чапаєва, Челюскінців, Чернігівська, Щорса, Щорса пров., Яблунева
Гоголів: Преображенська
Княжичі: Майська
Бровари: М.Лагунової, Мейса Джеймса
Пухівка: Піонерів
Рожни: Зелена, Піщана, Свободи
Красилівка: Козацька
Рожівка: Польова
Калинівка: Теплична
Баришівський28.03.2020 13:4828.03.2020 17:15Садове: CТ «Левада», Дачна, СТ, СТ "Сувенір-2", СТ "Здоров’я", СТ « Вишукувач-1», Центральна, Якуба Колоса
Недра: Каштан, СТ
Макарівський28.03.2020 13:3428.03.2020 17:45Грузьке: Ватутіна, Зарічна, Київська, Леніна, Невизначена, Піонерська, Франка
Мар'янівка: Агробудівельна, Бродівська, Дрогобицька, Залізнична, Калініна, Колгоспна, Кірова, Леніна, Львівська, Пролетарська, Піонерська, Роздільна, Тельмана, Червоноград, Шкільна
Бишів: Брусилівська
Показані 1-20 із 16 731 запису.