До уваги побутових Споживачів!

Для проведення нарахувань за фактично спожиту електричну енергію, ПрАТ «Київобленерго» наголошує на необхідності передавати покази Ваших приладів обліку до 01 числа кожного місяця;

Для цього, Ви можете скористатись наступними сервісами передачі показів:

1. VIBER-БОТ за QR-кодом
2. TELEGRAM-БОТ, контакт@KYIVOBLENERGOBOT
3. «Особиста сторінка споживача»www.my.koe.vsei.ua
4. КОЛ-ЦЕНТР за номером(044) 459 07 40
5. Особисте звернення в пункт обслуговування 
6. СМС з мобільного телефону на номер (067) 239 7 238 згідно формату: 
Тип лічильникаФормат СМС повідомлення
звичайний[Особовий рахунок][пробіл][показ]
двозонний[Особовий рахунок][пробіл][Ніч][пробіл][День]
тризонний[Особовий рахунок][пробіл][Пік][пробіл][Напівпік][пробіл][Ніч]

Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40

Драган Юрій Іванович - Директор з охорони праці

Драган Юрій Іванович має дві вищі освіти. У 1992 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «Електричні мережі та системи». У 1996 році у Національному аграрному університеті отримав диплом інженер-педагог за спеціальністю «Професійне навчання».

Свій трудовий шлях Юрій Іванович розпочав у 1982 році на посаді слюсар-складальник радіоапаратури приладобудівельного заводу «Квант» в м.Сокаль, потім працював електромонтером по ремонту кабельних ліній Львівського підприємства міських електромереж «Львівенерго», електрослюсарем агропідприємства «Міжгір’я» Млинівського району.

З 1993 по 2001 рік обіймав посади викладача електротехнічних дисциплін, завідувача електровідділенням Мирогощанського аграрного коледжу.

З 2001 по 2011 рік – інспектор Держенергонагляду, інженер з організації  експлуатації та ремонту, інженер з розрахунків та режимів, керівник групи з виконання комерційних робіт Дубенського РЕМ, інженер з охорони праці служби охорони праці, провідний інженер з охорони праці ЗАТ «Ей-І-Ес Рівнеенерго».

З 2011 призначений на посаду начальника служби охорони праці Дирекції з охорони праці та охорони навколишнього середовища ПАТ «Київобленерго».

З 2015 по травень 2018 рік - начальник служби охорони праці Дирекції з охорони праці та охорони навколишнього середовища - в.о. Директора з охорони праці ПрАТ «Київобленерго».

29 травня 2018 року призначений на посаду директора з охорони праці ПрАТ «Київобленерго».