Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40
(067) 495-70-40

 

ПрАТ «Київобленерго» 1 — провідна енергетична компанія України, яка здійснює ліцензовану діяльність з розподілу електричної енергії на території Київської області.

 

Історія компанії

ПрАТ «Київобленерго» було засновано у 1995 році як Державне підприємство «Київобленерго», яке згодом відповідно до Указу Президента України «Про структурну перебудову в електроенергетичному комплексі України» від 4 квітня 1995 року та наказу Міністерства енергетики та електрифікації України від 2 серпня 1995 року було перетворено на Державну акціонерну енергопостачальну компанію ДАЕК «Київобленерго». Тоді до складу Товариства увійшли Правобережні, Лівобережні та Білоцерківські електричні мережі, які належали до «Київенерго».

Згодом, у 1998 році, для налагодження чіткої системи управління електричними мережами області та усунення дублювання функцій було проведено реорганізацію компанії з перетворенням Білоцерківських електричних мереж в окремий підрозділ, ліквідацією Лівобережних електричних мереж та підпорядкуванням районів електричних мереж безпосередньо керівництву компанії. Водночас зазнали змін і структури районних електромереж.

У 2001 році у результаті тендеру, проведеного Фондом державного майна України, значну частку акцій «Київобленерго» придбала відома світова енергетична корпорація AES. Цього ж року за рішенням загальних зборів акціонерів ДАЕК «Київобленерго» змінила назву на ВАТ «АЕС Київобленерго», а на початку 2004 року компанію за рішенням акціонерів перетворено на Закрите Акціонерне Товариство.

У зв’язку із приведенням діяльності Товариства у відповідність до вимог Закону України “Про акціонерні товариства” 11 квітня 2011 року загальні збори акціонерів ЗАТ “Київобленерго” прийняли рішення про зміну найменування Товариства на Публічне Акціонерне Товариство “Київобленерго”.

30 травня 2017 року за рішенням позачергових Загальних зборів акціонерів було прийнято рішення про зміну найменування Товариства на Приватне акціонерне Товариство «Київобленерго» (скорочено ПрАТ «Київобленерго»).

За допомогою ефективного менеджменту, що відповідає високим професійним та етичним стандартам, забезпечувати отримання прибутку акціонерами. Шляхом вкладень в матеріально-технічну та соціальну інфраструктури, створювати гідні умови для роботи персоналу групи.

Сьогодні ПрАТ “Київобленерго” — це одна з найуспішніших українських енергетичних компаній, яка здійснює свою діяльність на території понад 28,1 тисяч км2 та обслуговує понад 25,835 тисяч промислових та 908, 141 тисяч побутових споживачів. Нині до її складу входять 26 районних підрозділів. Основою позитивної динаміки розвитку компанії стали правильні управлінські рішення, сучасні технології  і новітня техніка, впровадження корпоративних стандартів обслуговування. За досить короткий період значно поліпшилась якість і надійність забезпечення споживачів електроенергією, зменшилась кількість відключень, відкрились сучасні центри з обслуговування. Компанія вчасно розраховується за спожиту електроенергію, по праву входить до переліку найбільших платників податків у Київській області.