Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40
(067) 495-70-40

Шановні споживачі,

Приватне акціонерне Товариство «Київобленерго» надає послуги з видачі технічних умов та виготовлення проектної документації на приєднання електроустановок споживачів до електромережі компанії.

Шановні власники електрообладнання (трансформаторних підстанції, ліній електропередач і т.д.),

До Ваших послуг пропонуємо обслуговування електроустановок та ліній електропередач, тобто цілодобову технічну підтримку експлуатації електрообладнання з дотриманням вимог енергетичної безпеки та з забезпеченням надійного і безперебійного постачання електричної енергії:

  • оперативне обслуговування абонентських електромереж;
  • технічне обслуговування абонентських електромереж;
  • оперативно-технічне обслуговування абонентських електромереж.

Нагадуємо, що відповідно до чинного законодавства обов’язок по забезпеченню належного технічного стану електроустановок покладено на їх власника, який вправі передавати дані зобов’язання, згідно договору, іншій уповноваженій організації.

Переваги співпраці з ПрАТ «Київобленерго»:

  • наявність достатньої кількості технічного персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам;
  • можливість оперативного виїзду та усунення проблем;
  • багаторічний досвід працівників Товариства;
  • можливість цілодобового обслуговування.

Більш детальну інформацію щодо даних послуг Ви можете отримати у районному підрозділі Товариства, завітавши до абонентського відділу, або зателефонувавши за номером телефону Кол-центру, який вказано у Вашому рахунку, або звернувшись до Інформаційно-консультаційного центру (ІКЦ) в центральному офісі Товариства за адресою: м.Київ 04136, вул. Стеценка, 1-а, з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:45), п’ятниця - з 08:00 до 15:45.

 

Перелік платних послуг, які надаються ПрАТ «Київобленерго»

1. Первинне підключення електроустановок споживача до мереж товариства (однофазний ввід).

2. Первинне підключення електроустановок споживача до мереж товариства (трьохфазний ввід).

3. Відключення електроустановок споживача від мереж товариства за заявою споживача

(однофазний ввід).

4. Відключення електроустановок споживача від мереж товариства за заявою споживача (трьохфазний ввід).

5. Повторне підключення електроустановок споживача до мереж товариства  за його заявою (однофазний ввід).

6. Повторне підключення електроустановок споживача до мереж товариства за його заявою (трьохфазний ввід).

7. Повторне підключення електроустановок споживача до мереж товариства на однофазному вводі (після відключення у зв'язку з порушенням ПКЕЕ/ ПКЕЕн або умов Договору).

8. Повторне підключення електроустановок споживача до мереж товариства на трьохфазному вводі (після відключення у зв'язку з порушенням ПКЕЕ/ ПКЕЕн або умов Договору).

9. Повторне підключення електроустановок споживача до електропостачання безпосередньо в однофазному лічильнику за заявою споживача.

10. Повторне підключення електроустановок споживача до електропостачання безпосередньо в трьохфазному лічильнику за заявою споживача.

11. Відключення електроустановок споживача від електропостачання безпосередньо в однофазному лічильнику за заявою споживача

12. Відключення електроустановок споживача від електропостачання безпосередньо в трьохфазному лічильнику за заявою споживача.

13. Підключення електроустановок споживача до електропостачання безпосередньо в однофазному лічильнику (після відключення у зв'язку з порушенням ПКЕЕ/ ПКЕЕн або умов Договору).

14. Підключення електроустановок споживача до електропостачання безпосередньо в трьохфазному лічильнику електроенергії (після відключення у зв'язку з порушенням ПКЕЕ/ ПКЕЕн або умов Договору).

15. Перевірка та опломбування 3-фазних електролічильників прямого вмикання, попередньо вилученого із схеми підключення за заявою споживача.

16. Перевірка та опломбування 1-фазних електролічильників прямого вмикання, попередньо вилученого із схеми підключення за заявою споживача.

17. Перевірка та опломбування 3-фазних електролічильників із трансформатором струму, попередньо вилученого із схеми підключення за заявою споживача.

18. Розпломбування, перевірка та опломбування 1-фазних електролічильників прямого вмикання за заявою споживача.

19. Розпломбування, перевірка та опломбування 3-фазних електролічильників прямого вмикання за заявою споживача.

20. Розпломбування, перевірка та опломбування 3-фазних електролічильників із трансформатором струму за заявою споживача.

21. Видача технічних умов на приєднання до мереж товариства  (для потужності до 10 кВт).

22. Видача технічних умов на приєднання до  мереж  товариства (для потужності від 11 до 100 кВт).

23. Видача технічних умов на приєднання до  мереж  товариства (для потужності від 101 до 250 кВт)

24. Видача технічних умов на приєднання до мереж  товариства (для потужності від 251 до 500 кВт).

25. Видача технічних умов на приєднання до мереж  товариства (для потужності від 501 до 1000 кВт).

26. Видача технічних умов на приєднання до мереж  товариства (для потужності більше 1000 кВт).

27. Погодження проектної документації на відповідність виданим  технічним умовам (надалі – ТУ) та чинним нормативно-правовим актам (потужністю до 10 кВт).

28. Погодження проектної документації на відповідність виданим ТУ та чинним нормативно-правовим актам (потужністю від 11 до 100 кВт).

29. Погодження проектної документації на відповідність виданим ТУ та чинним нормативно-правовим актам (потужністю від 101 до 250 кВт).

30. Погодження проектної документації на відповідність виданим ТУ та чинним нормативно-правовим актам (потужністю від 251 до 500 кВт)

31. Погодження проектної документації на відповідність виданим ТУ та чинним нормативно-правовим актам (потужністю від 501 до 1000 кВт)

32. Погодження проектної документації на відповідність виданим ТУ та чинним нормативно-правовим актам (потужністю більше 1000 кВт)

33. Нагляд (спостереження) за виконання робіт персоналу споживачів протягом 1 години

34. Нагляд (спостереження) за персоналом  сторонніх організацій при виконанні робіт в охоронних зонах ПЛ-35-110 кВ.

35. Допуск сторонніх організацій для виконання робіт в охоронних зонах ПЛ-35-110 кВ  з відключенням і заземленням проводів по місцю виконання робіт.

36. Надання дозволу на будівництво, реконструкцію і ведення господарської діяльності в охоронних зонах ПЛ-35-110 кВ.